دانش آموز قرآنی

اهدا ماهی

اهدا چند قطعه ماهی گوشتخوار و گیاهخوار توسط والدین دانش آموز آقا کارن خدادی دانش آموز پایه دوم به آکواریوم ساختمان 1 و ساختمان 2 مدرسه.

مشاهده عکس ها در
ادامه مطلب...

هفته ی وحدت...هفته ی مهربانیِ مسلمانان گرامی باد

دبستانِ پیشرو ، ضمن تبریک ایامِ ولادت پیامبر مهربانی ها ، حضرت محمد مصطفی که درود خدا بر او باد ، افتخار دارد ، با استفاده از امکانات مجهز دبستان ، با پخش کلیپ های مرتبط و برپایی نمایشگاه و برگزاری مسابقات گوناگون ، دانش آموزان عزیز را در این شادیِ جهانیِ مسلمانان ، سهیم نماید.

 


ادامه مطلب...

گروهِ نوازندگیِ فیض...

برادران فیض ، آقا ماهان و آقا نیکان ، با به همراه داشتنِ سازهای مضرابی و کوبه ای خود ، و هماهنگیِ از پیش ، برنامه ی صبحگاهیِ دلچسب و هنرمندانه ای را تقدیم پیشرویی ها کردند که باید در اینجا بیان کنیم که این هنرمندان و سایرِ هنرمندانِ و دانش آموزان خلاقِ پیشرو افتخار و فرصتی مضاعف برای این دبستان محسوب میشوند.
 

تنوع در بازی ها توسط خود دانش آموز ، آن هم با سنگ ریزه ! بازی های قدیمی!

دانش آموزان پیشرو در نوبت تفریح خود ، بعضاً با تقسیم شدن به گروه های دوستانه ی چند نفره ، با تهیه چند سنگ ریزه ی مناسب ، به بازی های قدیمیِ مقبول روی آورده و با همکاری یکدیگر نوبت تفریح دلچسبی را تجربه می کنند.

بشنو از نی ، چون حکایت می کند...

هنرمند عزیز ، آقا طاها عبدالله پور ، دانش آموز کلاس پنجم دبستان پیشرو ، با اعلام آمادگی برای اجرای نواختنِ نِی در مراسم صبحگاهی ، دوستانِ پیشرویی خود را با نواختنِ زیبای سازِ دَمِ خود ، به وجد و شور آورد...


ادامه مطلب...

ایستگاه تمرکز و اعصاب با مدیریت آقا کیارش قبادی و آقا مصطفی خاوری افتتاح شد :-)

آقا کیارش قبادی با ساخت یک دستگاه اعصاب سنج ، و هدیه ی داوطلبانه ی آن به دبستان و دوستانِ پیشرویی اش و آقا مصطفی خاوری با هدیه ی دستگاه اعصاب سنجی دیگر ، پیشرویی ها را به چالشی بزرگ فراخواند.
چالش تمرکز و دقت 

 


ادامه مطلب...

فلوت صبحگاهی آرتا قربان زاده

صبح امروز ، در آغاز هفته ، برنامه ی صبحگاهی که با اجرای هم کلاسی های سوم الف برگزار شد ، شاهدِ هنرمندیِ یک نوازنده ی توانمند بود ؛

 
 


ادامه مطلب...

صبح امروز مانور زلزله با شعار "مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور" در دبستان پیشرو اجرا شد.

همزمان با سراسر کشور صبح امروز مانور زلزله با شعار "مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور" در دبستان پیشرو اجرا شد.

 


ادامه مطلب...

زیارت مزار شهدای گمنام...دیدار با جانبازان هشت سال دفاع مقدس

در آخرین روز از هفته ی بسیج ، دانش آموزان بسیجی دبستان پیشرو ، با به گردن داشتن نمادهای مقدّس بسیج ، با حضور در حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان قائم شهر ، به شهیدان خفته در این مکان مقدس ادای احترام کردند.
ادامه مطلب...

وفات پیامبر مهربان اسلام و شهادت امام حسن مجتبی تسلیت باد...

با فرارسیدن ایام سوگواریِ وفات پیامبر خوبی ها ، حضرت محمد(صلّی الله علیه) و امام حسن مجتبی(علیه السلام) دوستان پیشرو ، ضمن دائر کردن نمایشگاهی از صفت های پسندیده ی ایشان ، با تماشای انیمیشنِ آموزشی ، با خوبی های حضرت محمد(صلّی الله علیه) و امام حسن مجتبی(علیه السلام) بیشتر آشنا شدند.
 
 


ادامه مطلب...

 
اسلایدشو 1