لیست فیلم های آموزشی

با سلام لینک فیلم های آموزشی مخصوص پایه ششم که از شبکه آموزش پخش شد به تفکیک درس و روز در زیر قرار می گیرد. آندسته از دانش آموزانی که موفق به دیدن این فیلم ها نشدند از طریق لینک های زیر می توانند وارد صفحه ی مورد نظر شده و فیلم آموزشی را ببینند.

بازی و ریاضی- خط و زاویه ، 6فروردین- https://www.telewebion.com/episode/2239468

آموزش قرآن-ادامه درس یازدهم، 7فروردین-https://www.telewebion.com/episode/2239964

هدیه های آسمان- درس پانزدهم، 7فروردین-https://www.telewebion.com/episode/2240094

هدیه های آسمان-درس پانزدهم، 7فروردین-https://www.telewebion.com/episode/2240177

فارسی- درس شانزدهم، 8 فروردین- https://www.telewebion.com/episode/2240745

علوم تجربی- درس دوازدهم، 9فروردین- https://www.telewebion.com/episode/2241460

آخرین آمار از تحویل تکلیف و نتیجه آزمون آنلاین آخر هفته

با سلام ، آمار تحویل تکالیف و نتیجه آزمون آنلاین کلاس ششم میرزا کوچک خان تا روز شنبه 01/09در زیر قرار گرفته است.

فعالیت های پایه ششم

با سلام خدمت دوستان عزیر پایه ششم و خانواده های محترم، نمونه فعالیت های دانش آموزان در زیر قرار گرفته است.

تدریس مطالعات اجتماعی از شبکه نمایش

با سلام، لینک تدریس  کتاب مطالعات اجتماعی سال ششم ، درس هفدهم که از شبکه نمایش پخش شد را برای آندسته از دانش آموزانی که موفق به دیدن این فیلم آموزشی نشدند ،در زیر این پست قرار میدهیم. 

زمان تدریس: سه شنبه پنجم فروردین،  درس هفدهم از مطالعات اجتماعی سال ششم

https://www.telewebion.com/episode/2238753

آغاز فعالیت کانال ایتا پایه ششم

با سلام خدمت دانش آموزان گل پایه ششم و خانواده های محترم و تبریک عید باستانی نوروز ، امیدواریم سالی خوش و سرشار از سلامتی و شادی را در پیش داشته باشید، فعالیت کانال ایتای پایه های ششم از دیروز شروع شده و همگام با آموزش های شبکه آموزش سیما به انجام فعالیت و دادن تکلیف می پردازد. بنابراین لازم است هر کلاس از پایه ی ششم بصورت جداگانه به کانال اختصاصی کلاس خود رفته و تکالیف و آموزش های لازم را دریافت نماید.

کانال ایتا کلاس ششم

با سلام خدمت دانش آموزان عزیز سال ششم و خانواده های محترم، همانطور که در جریانید به منظور تسهیل در امر آموزش و ارتباط بهتر معلم و دانش آموز کانال ایتا پایه های ششم شهید بهشتی و میرزا کوچک خان راه اندازی و لینک دعوت به کانال نیز برای خانواده ها ارسال شد، از آنجایی که از این به بعد مبنای تدریس و تکلیف دهی، کانال مذکور می باشد بنابراین تقاضا داریم که در صورت نپیوستن به کانال کلاس مربوطه حتما در اسرع وقت این کار را انجام دهید تا از تدریس ها و تکالیفی که در کانال قرار می گیرد عقب نمانید. لازم به یادآوری است که آزمون های آنلاین همچنان به بواسطه سایت و اپ انجام می پذیرد که متعاقبا از طریق کانال اعلام خواهد شد.

با تشکر، آموزگاران پایه ششم

آمار دریافت تکالیف کلاس ششم میرزا کوچک خان

با سلام، آمار اولیه از دانش آموزانی که تکالیف خود را به دست ما رساندند. از خانواده های عزیز ششمی مخصوصا کلاس میرزا کوچک خان تقاضا دارم در درجه اول تکالیف را همانطور که در صفحه اصلی سایت توضیح داده شده برای ما ارسال کنند، در صورت بروز مشکل در ارسال تصاویر در مرحله آخر می توانید عکس های تکالیف را برای نماینده کلاس ارسال کرده و نماینده به دست ما برساند. نماینده کلاس میرزا کوچک خان خانم محمدی می باشد، با تشکر از زحماتشون.

فایل های ضمیمه :

تدریس ریاضی از شبکه آموزش

با سلام در اینجا لینک آموزش ریاضی در شبکه آموزش را برای شما قرار دادیم که اگر موفق به دیدن این قسمت از آموزش نشدید بتونید از اینجا پیگیری کنید.

https://www.telewebion.com/episode/2229899

آموزش مطالعات درس پانزدهم

با سلام، لینک آموزشی مطالعات اجتماعی درس پانزدهم در زیر قرار گرفته است،برای آندسته عزیزانی که موفق به دیدن این بخش از برنامه نشدند لینک زیر را قرار داده ایم.

https://www.telewebion.com/episode/2229190

فیلم حل تمرین فصل پنجم ریاضی ششم

با سلام، در ادامه ی فیلم آموزشی که قبلا در سایت قرار داده بودیم و مباحث فصل پنجم ریاضی را در بر میگرفت، حال کار در کلاس ها و فعالیت های صفحات 102، 103 و 104 از فصل پنجم که مربوط به مباحث فاصله نقطه از خط، فاصله دو نقطه ازهم، زوایای متمم، زوایای مکمل و زوایای متقابل به راس می باشد پرداخته ایم.همچنان که این فیلم آموزشی را تماشا می کنید حتما کتاب ریاضی را باز کرده و صفحات ذکر شده را به همراه فیلم آموزشی مرور و حل کنید.

دوستان ششمی نظر یادتون نره.

تدریس ریاضی شبکه آموزش

با سلام ، با توجه به تدریس ریاضی شبکه آموزش که امروز انجام شد و راجع به مساحت اشکال هندسی مختلف بود، لذا لینک این فیلم آموزشی در زیر قرار گرفته است و بعد از دیدن فیلم آموزشی بعنوان تکلیف یکی از اشکال هرم قاعده مثلثی ، هرم قاعده مربعی ، مکعب مربع و یا مکعب مستطیل را با مقوا درست کرده و مساحت کل آنرا حساب کنید و برای ما ارسال کنید.

https://www.telewebion.com/episode/2228470

دوستان نظر یادتون نره.

تکالیف سه شنبه 12/20

با سلام و خداقوت خدمت شما دانش آموزان عزیز، تکالیف امروز در اپ همکلاسی قرار گرفت، که شامل:

1-ریاضی انجام فعالیت ها و کاردرکلاسهای فصل 5

2-فارسی بررسی یک حکایت

3-هدیه انجام یک تحقیق مطابق با درس 15

برای دریافت دقیق تکالیف به سامانه همکلاسی مراجعه نمایید.

مهلت ارسال تکالیف امروز تا روز پنجشنبه می باشد.

آموزش فصل پنجم ریاضی

با سلام، فیلم آموزشی قرارداده شده در سایت مربوط به فصل پنجم ریاضی ششم مبحث خط و زاویه می باشد. این فیلم آموزشی را به خوبی ببینید تا بتوانید به نمونه سوالات زیر پاسخ دهید. از پاسخ خود عکس گرفته و برای ما ارسال کنید. 

تذکر مهم: بعداز دیدن فیلم آموزشی حتما نظراتتونو برامون ارسال کنید که هم ما مطمئن بشیم که شما فیلمو دیدین و هم اینکه از نظرات  و پیشنهادات شما مطلع بشیم. 

تکالیف روز دوشنبه 12/19

1- مطالعات

در صفحه 103 کتاب نقشه ی یکی از دوکشور را نقاشی کرده

 عکس گرفته ارسال گردد

2- فارسی

با توجه به فیلم شبکه آموزش  درس فارسی

دو مثال از آرایه های زیر  

جان بخشی - تشبیه -  تلمیح -  کنایه - مبالغه - منظره

عکس گرفته ارسال گردد

3-علوم 

تحقیق در مورد اینکه حفظ محیط زیست و حیوانات در کشور ما برعهده چه سازمانی است

عکس گرفته و ارسال گردد 

گیاهان گوشتخوار

با سلام ، همانطور که در فصل 11 کتاب علوم خواندیم گیاهان با استفاده از کلروفیل درون برگ ها و با دریافت نور خورشیدو آب و املاح معدنی وهمچنین دی اکسید کربن اقدام به غذا سازی می کنند. اما برخی از گیاهان بجای عمل فتوسنتز وغذا سازی اقدام به شکار حشرات و جانوران ریز می کنند که به این گیاهان اصطلاحا گوشتخوار می گویند. در کلیپی که برای شما قرار داده ایم نحوه ی شکار برخی از گیاهان به نمایش در آمده است که دیدن آن میتواند  جالب باشد.

آموزش فارسی نگارش و فارسی از شبکه نمایش

با سلام و وقت بخیر ، لینک آموزش فارسی سال ششم در زیر قرار گرفته است، آندسته از دوستانی که موفق به دیدن این قسمت از آموزش فارسی نشدند در زیرمیتوانند به صفحه ی مورد نظر در سایت تلوبیون رفته و فیلم آموزشی را تماشا کنند.

این کلیپ مربوط به آرایه های ادبی سال ششم می باشد.

https://www.telewebion.com/episode/2227818

آموزش علوم ششم از شبکه آموزش

با سلام ، لینک آموزش علوم ششم از فصل یازدهم که ادامه ی تدریس جلسه ی قبل می باشد در زیر قرار گرفته است، ابتدا این فیلم را دیده و به سوالاتی که در ادامه قرار خواهد گرفت پاسخ دهید.

https://www.telewebion.com/live/amouzesh

تاریخ شنبه 12/17 ساعت 13:18 دقیقه

توجه: بعداز انتخاب این فایل ابتدا تدریس فارسی سال پنجم نمایش داده می شود ، لازم است که چند دقیقه این فیلم را به جلو بزنید تا به تدریس علوم ششم برسید.

لیست تکالیف یکشنبه

با سلام لیست تکالیفی که در اپ همکلاسی برای امروز (یکشنبه12/18 ) قرار داده شده عبارتند از:

1-ریاضی

2-فارسی

3-هدیه

مدت زمان تحویل این تکالیف تا روز سه شنبه ساعت 8 شب می باشد.

نمونه سوالات ریاضی ششم از شبکه آموزش

ا سلام و وقت بخیر خدمت دانش آموزان سال ششمی و اولیای محترم، امیدواریم که همیشه در صحت و سلامت باشید. نمونه سوالات قرار داده شده در فایل زیر مربوط به تدریس ریاضی فصل پنجم روزهای چهارشنبه و جمعه مورخه 12/14 و 12/16 از شبکه نمایش می باشد. لذا می بایست این فیلم های آموزشی را از لینک هایی که قبلا در سایت قرار داده شده ببینید و سپس به سوالات زیر پاسخ دهید.

آموزش ریاضی از شبکه آموزش

با سلام، ریاضی سال ششم از مبحث اندازه گیری فصل 5 از شبکه آموزش پخش شد، نمونه سوالات این مبحث به زودی در سایت قرار خواهد گرفت، بنابراین نیاز است که درصورت مشاهده نکردن این فیلم آموزشی ، از لینک زیر این فیلم را تماشا کنید.

https://www.telewebion.com/live/amouzesh

فیلم آموزشی مربوط به جمعه مورخه 12/16

ساعت 10:51

پخش ریاضی ششم از شبکه آموزش

با عرض سلام و وقت بخیر به اطلاع دانش آموزان عزیز و اولیای محترم سال ششمی میرساند، فیلم آموزشی پخش شده در روز چهار شنبه مورخه 12/14 پخش شد ، از فصل 5 ریاضی سال ششم بوده که مطالب جالبی نیز مطرح شده است، بنابراین لازم است که این فیلم آموزشی با دقت دیده شود و نکات مهم آن یادداشت شود، که بتوانید به نمونه سوالاتی که در ادامه داده می شود پاسخ دهید.

لینک زیر نیز مربوط به شبکه آموزش می باشد که بعد از وارد شدن به آن باید تاریخ 12/14 و ساعت 11:16 دقیقه را انتخاب نمایید.

https://www.telewebion.com/live/amouzesh

نمونه سوالات نیز در ادامه در سایت قرار داده خواهد شد.

آزمون آنلاین علوم شبکه آموزش

با سلام ، خدمت دانش آموزان و اولیای محترم میرساند که آزمون آنلاین مربوط به علوم پخش شده از شبکه آموزش در مورخه 12/11 ، در اپ قرار گرفت. شرکت در این آزمون ضروری می باشد.

تکلیف آخر هفته مطالعات

با سلام، نمونه سوالات مطالعات به منظور تکلیف آخر هفته در سایت قرار داده شده است، درس 1تا 4 را خوب خوانده و به سوالات پاسخ دهید.

فایل های ضمیمه :

خطا در پردازش اطلاعات مطلب شماره 6184
شماره لاگ خطا: 247498

فیلم آموزشی فارسی ششم و نمونه سوالات مربوط به آن

با سلام و وقت بخیر، امیدوارم که شما دانش آموزان عزیز ششمی و خانواده های محترمتون همیشه سالم و سلامت باشین. با توجه به اینکه دیروز(سه شنبه) ساعت 10:45 دقیقه فیلم آموزشی مربوط به فارسی سال ششم از شبکه آموزش پخش شد، مطالب خوب ومهمی مطرح و یادآوری شد، آندسته از عزیزانی که موفق به دیدن این فیلم ها نشدند لینک این فیلم در سایت تلوبیون قرار داده میشود، لطفا ابتدا این فیلم آموزشی را دیده و به سوالات زیر پاسخ دهید.

تاریخ این فیلم سه شنبه 12/13 ساعت 10:45می باشد.

نکته مهم: فیلم آموزشی این بخش را باید حدود 10 دقیقه جلو ببرید.

https://www.telewebion.com/live/amouzesh

نمونه سوال امتحانی علوم

با سلام مجدد،نمونه سوال امتحانی از مبحث علوم در سایت قرار داده شده است، لطفا سوالات را مرور کرده و پاسخ آنرا از فصل های 6و 7 کتاب علوم خود بیابید. 

فایل های ضمیمه :

اطلاعیه

با سلام ، با توجه به تدریس تلویزیونی شبکه آموزش در تاریخ 12/11 ساعت 11:14 دقیقه، که از فصل یازدهم (شگفتی های برگ) انجام شد، مطالب بسیار مفیدی مطرح شد. یکی از این مباحث آزمایش کنید صفحه ی 84 کتاب درسی که مربوط به سازوکار ید و تاثیر آن بر مواد دارای نشاسته است. بنابراین لازم است دانش آموزان عزیز تا چهارشنبه تاریخ 12/13 این فیلم را مشاهده کرده و به مباحث مطرح شده مسلط شوند . در روز چهارشنبه یک آزمون آنلاین از مباحث مطرح شده در فیلم آموزشی طرح می شود که نمره ی آن در نمره ی اسفند ماه لحاظ خواهد شد.

اطلاعیه

با سلام، به دلیل اینکه برخی از دانش آموزان نتوانستند در آزمون آنلاین شرکت کنند،فرصت سه آزمون ریاضی، علوم و فارسی از این تاریخ تا آخر هفته تمدید شد.

لازم به ذکر است که نتایج آزمون در نمرات پایان ماه اسفند لحاظ خواهد شد.

خطا در پردازش اطلاعات مطلب شماره 6117
شماره لاگ خطا: 247499

نمونه سوالات علوم سال ششم

با سلام ، پاسخ نمونه سوالات زیر را در کتاب علوم خود جستجو کنید.

فایل های ضمیمه :

جدول پخش تلویزیونی دروس سال ششم

با سلام خدمت دانش آموزان و اولیای محترم سال ششمی، 

شبکه آموزش باتوجه به تعطیلی این روزای مدارس اقدام به تدریس تلویزیونی دروس ابتدایی کرده است.

به همین منظور برنامه زمانبدی پخش برنامه های مربوط به سال ششم در زیر قرار میگیرد .

فیلم آموزشی نیز سایت قرار خواهد گرفت.

یکشنبه 12/11 علوم ششم ساعت 11:30

سه شنبه 12/13 فارسی ششم ساعت 11:30

چهارشنبه 12/14 ریاضی ششم ساعت 11:30

جمعه 12/16 ریاضی ششم ساعت 10:50

تاریخ آزمون های آنلاین و فعالیت های سال ششم

با سلام ، آزمون های آنلاین درس های ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات و هدیه از روز جمعه مطابق تاریخ درج شده در زیر برگزار می شود.

لازم به یادآوری است که قبل هر آزمون آنلاین ، به منظور آمادگی بیشتر نمونه سوالات مربوط به آن درس در سایت بارگزاری خواهد شد.

فعالیت ریاضی پنج شنبه 12/8

آزمون آنلاین ریاضی جمعه 12/9

فعالیت علوم شنبه 12/10

آزمون آنلاین علوم یکشنبه 12/11

فعالیت فارسی دوشنبه 12/12

آزمون آنلاین فارسی سه شنبه 12/13

فعالیت مطالعات چهارشنبه 12/14

آزمون مطالعات پنج شنبه 12/15

فعالیت هدیه جمعه 12/16

آزمون هدیه شنبه 12/17

لطفا قبل از هر آزمون فعالیت های هر درس را بطور کامل به همراه کتاب درسی مرور کرده که تا روز بعد برای آزمون به خوبی آماده شوید.

نمونه سوالات مروری ریاضی و علوم

با سلام خدمت پسرای گل ششم، امیدوارم که این مدت که مدرسه نیومدین و خونه موندین از درساتون غافل نمونده باشین، این نمونه سوالات هم به منظور مرور درس های ریاضی و علوم قرار داده شده ، لطفا این سوالات را در دفتر نوشته و پاسخ دهید تا با کمک هم مطالب درسیمونو مرور کنیم تا از یادمون نره.

در ضمن پاسخ این نمونه سوالات و همچنین نمونه سوالات جدید فرداشب تو سایت بارگزاری میشه.

راسی این روزا مراقب سلامتیتون باشین که هیچی مهم تر از سلامتی شما برامون نیست.

فایل های ضمیمه :

خطا در پردازش اطلاعات مطلب شماره 5932
شماره لاگ خطا: 247500

نمونه سوالات آخر هفته

با سلام این نمونه سوالات مربوط به فصل های 1و2و3 میباشد ، انتظار می رود سوالات در دفتر نوشته شده یا پرینت گرفته و پاسخ داده شود.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات ریاضی

نمونه سوالات ریاضی به منظور تمرین بیشتر و آشنایی با انواع سوالات ریاضی در سایت قرار داده شده است ، لازم است دانش آموزان عزیز نمونه سوالات را در دفتر حل کرده و در صورت هرگونه مشکل از معلم مربوطه رفع اشکال شود.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات ریاضی دیماه

با سلام ، نمونه سوالات ریاضی دیماه بدون پاسخ قرار داده شده است، درصورت هرگونه مشکل توسط معلم مربوطه رفع اشکال شود.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات امتحانی علوم دیماه

با سلام ، نمونه سوالات امتحانی دیماه درس علوم بدون جواب قرار گرفته است، این نمونه سوالات به تفکیک هر فصل بوده و میبایست با توجه به هر فصل پاسخ مورد نظر استخراج شود.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات امتحانی مطالعات دیماه

با سلام، نمونه سوالات امتحانی مطالعات دیماه بدون پاسخ در سایت قرار گرفته ، دانش آموزان با توجه به هر درس میباست پاسخ سوال مورد نظر را پیدا کنند.

نمونه سوالات هدیه دیماه

نمونه سوالات هدیه تا درس نهم قرار داده شده است، برای امتحان شنبه هدیه حتما مرور شود.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات آخر هفته

با سلام ، نمونه سوالات هفته اول آذرماه 

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات هفته سوم آبانماه

با سلام ، نمونه سوالات هفته سوم آبانماه

شامل: ریاضی، علوم، مطالعات و فارسی

نمونه سوالات آخر هفته ، هفته دوم آبان ماه

با سلام ، فایل زیر نمونه سوالات اخر هفته می باشد که شامل مباحث ریاضی ، علوم، مطالعات و فارسی میباشد.

نمونه سوال مطالعات

سلاام

نمونه سوال مطالعات درس 5و6

نمونه سوال علوم

نمونه سوال درس سوم علوم 

فایل های ضمیمه :

نمونه سوال فارسی

نمونه سوال فارسی درس سوم 

فایل های ضمیمه :

نمونه سوالات ریاضی- فصل اول

باسلام، نمونه سوالات مربوط به اختلاف اعداد صحیح میباشد، سوالات در یک برگه آچار نوشته و سپس حل شوند.

فایل های ضمیمه :

کلمات هم خانواده

با سلام،

کلمات هم خانواده : به کلماتی گفته میشود که از یک ریشه گرفته شده باشند و از نظر معنایی نزدیک به هم باشند. در فایل زیر تعدادی کلمات هم خانواده برای آشنایی شما قرار داده شده است.

فایل های ضمیمه :

نمونه سوال هدیه های آسمانی

با سلام

نمونه سوال هدیه های آسمانی

فایل های ضمیمه :

کاپ اخلاق شهید بهشتی

نمونه سوال درس مطالعات

نمونه سوال درس مطالعات 

دو فصل اول 

نمونه سوال درس علوم

با سلام خدمت خانواده های محترم 

نمونه سوال دو درس  اول علوم

رمضانی و امینی

فایل های ضمیمه :

نمونه سوال درس فارسی

با سلام خدمت خانوده های محترم دانش اموزان 

نمونه سوال درس فارسی

فایل های ضمیمه :

بازدید از پارک

فارسی 9 تا 14

نمونه سوال فارسی

درس های 9 الی 14


ادامه مطلب...

اجتماعی ایستادگی در برابر بیگانگان

نمونه سوال اجتماعی

ایستادگی در برابر بیگانگان

درس 21 و 22


ادامه مطلب...

اجتماعی ایران و همسایگان ما

نمونه سوال اجتماعی

ایران و همسایگان ما

درس 19 و 20.


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 17 و 18

نمونه سوال اجتماعی

دریا های ایران

درس 17 و 18


ادامه مطلب...

اجتماعی

نمونه سوال اجتماعی

پوشاک ما

درس 15 و 16


ادامه مطلب...

هدیه درس 10 11 12 13 14

نمونه سوال هدیه 

درس های 10 و 11 و 12 و 13 و 14


ادامه مطلب...

علوم زنجیره غذایی

نمونه سوال علوم

زنجیره ی غذایی


ادامه مطلب...

زنجیره ی غذایی

فیلمی کوتاه از زنجیره ی غذایی


ادامه مطلب...

علوم شگفتی های برگ

نمونه سوال علوم برای مطالعه و مرور 

 شگفتی های برگ


ادامه مطلب...

یاداوری نسبت

یادآوری نسبت تناسب درصد


ادامه مطلب...

آزمون آنلاین

با سلام و تبرک و آرزوی سالی خوب برای همه ی اولیا و دانش آموزان گرامی به اطلاع می رساند برای انجام آزمون آنلایت می توانید به پنل دانش آموزی مراجعه کنید . باتشکر

نمونه سوال علوم

نمونه سوال علوم برای دانش آموزان پر تلاشم برای مرور درس ها

درس های 9 و 10

خیلی کوچک و خیلی بزرگ و سفر انرژی


ادامه مطلب...

نیرو 1و2

نمونه سوال علوم از نیرو 1 و نیرو 2

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

هدیه درس 7-8-9

نمونه سوال هدیه از درس های 7 و 8 و 9

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 14

اجتماعی درس 14

برنامه ریز ی برای اوقات فراغت

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 13

اجتماعی درس 13

برنامه ی روزانه ی متعادل

دانلود در ادامه ی مطلب


ادامه مطلب...

اجتماعی-درس 12

نمونه سوال اجتماعی از درس 12

چرا فرهنگ و هنر در دوره ی صفویه شکوفا شد؟

دانلود در ادامه ی مطلب


ادامه مطلب...

راهنمای خود مراقبتی

راهنمای خود مراقبتی

ویژه ی دانش آموزان ابتدایی

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

هدیه درس 7

نمونه سوال از درس هفتم هدیه

دست در دست دوست


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 11

نمونه سوال از درس 11

اصفهان نصف جهان


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 10

نمونه سوال اجتماعی از درس 10


ادامه مطلب...

زمین پویا

نمونه سوال از زمین پویا


ادامه مطلب...

پاتریک

اجتماعی درس 9

نمونه سوال اجتاعی

پیشرفت های علمی مسلمانان


ادامه مطلب...

ریاضی اعداد اعشاری

نمونه سوال ریاضی

عدد های اعشاری


ادامه مطلب...

هدیه 4 و 5 و 6

نمونه سوال هدیه

درس های 4 و 5 و 6


ادامه مطلب...

فارسی درس 8

نمونه سوال فارسی

دریا قلی


ادامه مطلب...

فارسی درس 6

نمونه سوال و تمرین فارسی

ای وطن


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 8

نمونه سوال اجتماعی از درس 8

انرژی را بهتر مصرف کنیم


ادامه مطلب...

بازدید

اجتماعی

نمونه سوال از درس هفتم

طلای سیاه


ادامه مطلب...

فارسی

نمونه سوال فارسی از درس پنجم

هفت خان رستم


ادامه مطلب...

علوم

نمونه سوال علوم از فصل چهارم

سفر به اعماق زمین

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

ریاضی

نمونه سوال ریاضی از کسر ها

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

آزمایش

برای مشاهده این مطلب بایست ابتدا به سامانه وارد شوید

نام کاربری:
رمز عبور:


اجتماعی

نمونه سوال اجتماعی از درس 6

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب...

هدیه درس سوم

نمونه سوال هدیه از درس سوم

سرور آزادگان


ادامه مطلب...

فارسی درس سوم

نمونه سوال فارسی از درس سوم برای دانش آموزان خوبم

هوشیاری


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 5

نمونه سوال اجتماعی از درس پنجم

عوامل موثر در کشاورزی


ادامه مطلب...

اطلاعیه

اولیای گرامی نمونه سوالات اجتماعی از برنامه ی همکلاسی قسمت تکالیف نیز در دسترس است.

اجتماعی درس 4

نمونه سوال اجتماعی

درس چهارم                 چگونه تصمیم بگیرید


ادامه مطلب...

اجتماعی درس 3

نمونه سوال اجتماعی

درس سوم              تصمیم گیری چیست


ادامه مطلب...

هدیه درس 4

نمونه سوال

هدیه های آسمان               باغ سری


ادامه مطلب...

هدیه درس 3

نمونه سوال

هدیه های آسمان           سرور آزادگان


ادامه مطلب...

فارسی درس 4

نمونه سوال

فارسی        داستان من و شما


ادامه مطلب...