پیشرو پائیزی

در آخرین روزهای فصل پائیز و با همکاری نمایندگان محترم کلاس ها، برگ های پائیزی از جنگل جمع آوری و امروز در زنگ تفریح و دور از چشم بچه ها در کلاس ها پخش شد. بی شک شادی و نشاط پسران پیشرو پس از ورود به کلاس های پائیزی و ذوق راه رفتن روی برگهای خشک و رنگارنگ وصف نشدنی بود. در این فرصت از زحمات همه ی نمایندگان گرامی و همکاران محترمی که در اجرای این طرح و خلق این روز به یادماندنی تلاش نمودند صمیمانه سپاسگزاریم. خدا قوت


ادامه مطلب...

بازدید بازرسین اداره آموزش و پرورش از کلاس ها

بازدید بازرسین اداره آموزش و پرورش و معاون محترم آموزش ابتدایی از کلاس ها

 

اردو ویژه همکاران

اردو تفریحی و طبیعت گردی ویژه همکاران پیشرو


ادامه مطلب...

سومین جلسه آموزش خانواده

سومین جلسه آموزش خانواده ویژه مادران نوآموزان آمادگی بود که با حضور کارشناس محترم سرکار خانم کاظمی و جمعی از مادران نوآموزان برگزار گردید.

بازدید پایه چهارم

دانش آموزان پایه چهارم با توجه به درس اجتماعی و با هدف مقایسه محیط شهری و روستایی، از روستای "یاقکوه" بازدید نمودند. همچنین با هدف آشنایی با صنایع دستی مازندران به عنوان بخشی از فرهنگ که مربوط به درس های فارسی و اجتماعی می شد، به فروشگاه صنایع دستی هم رفتند.


ادامه مطلب...

نوآموزان آمادگی در پارک

نوآموزان آمادگی با توجه به واحد کار درسی، به پارک سراج رفتند و کلاس را در طبیعت و فضای سبز و محیط شاد تجربه کردند.


ادامه مطلب...

دومین جلسه آموزش خانواده

دومین جلسه آموزش خانواده ویژه مادران دانش آموزان پایه اول با عنوان "تربیت جنسی" و با حضور کارشناس محترم سرکار خانم هدایتی در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد.


ادامه مطلب...

بازدید پایه پنجم

دانش آموزان پایه پنجم به مرکز فیزیوتراپی مهرگان رفتند و با ساختمان و اسکلت بدن و استخوان ها بیشتر آشنا شدند.


ادامه مطلب...

بازدید پایه چهارم

دانش آموزان پایه چهارم با هدف آشنایی با دانش ستاره شناسی که مرتبط با درس علوم بود به سایت نجوم کانون برادران رفتند و از آنجا بازدید و تجارب جدیدی کسب کردند.

دوشنبه های پرمهر

طرح دوشنبه های پر مهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و به منظور آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نوع دوستی و صدقه دادن، هر هفته روز دوشنبه در مدرسه برگزار می گردد. جهت تقویت حس همدلی در فرزندان پیشرو لطفا از روز قبل مبلغ دلخواه را در اختیار دانش آموز قرار دهید تا صبح دوشنبه بتواند در این طرح شرکت نماید.

با هم عکس هایی از حضور دانش آموزان در این طرح را می بینیم...


ادامه مطلب...

جلسه انجمن

جلسه انجمن با حضور اعضاء انجمن مدرسه و نمایندگان کلاس ها در دفتر مدیریت برگزار گردید.

اولین جلسه آموزش خانواده

اولین جلسه آموزش خانواده ویژه مادران نوآموزان آمادگی با عنوان "مهارت فرزند پروری" و با حضور سرکار خانم کاظمی کارشناس ارشد روانشناسی در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد.

مهمانان پیشرو

بیست نفر از مدیران مدارس، راهبران آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی و معاون آموزش ابتدایی ناحیه 2 ساری جهت آشنایی با فعالیت های مدرسه، مهمان پیشرو بودند و در کلاس ها حضور یافتند.


ادامه مطلب...

تشکر از معلمان پیشرویی

دانش آموزان پیشرویی چهاشنبه ها  با جمله "معلم عزیزم، تشکر تشکر" از زحمات و تلاش های معلم خود قدردانی می کنند.

تقدیرنامه کمیته امداد

با توجه به اجرای طرح "دوشنبه های پرمهر" و حمایت ویژه خانواده های پیشرویی از این طرح و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نوع دوستی و صدقه دادن، رئیس محترم کمیته امداد شهرستان قائم شهر تحت عنوان تقدیرنامه ای از خانواده بزرگ پیشرو تشکر و قدردانی نمودند.

نمایشگاه مرکبات و اقوام و عشایر

حضور کیارش قبادی عزیز در جشنواره ملی مرکبات و نمایشگاه اقوام و عشایر 

این نمایشگاه از روز دوشنبه مورخ 97/9/12 تا جمعه 97/9/16 از ساعت 16 الی 22 برقرار می باشد.

بازدید پایه سوم

دانش آموزان پایه سوم با توجه به درس فارسی با عنوان فداکاران به مزار شهدای گمنام حسینیه عاشقان رفتند و از آنجا بازدید نمودند.


ادامه مطلب...

بازدید پایه پنجم

دانش آموزان پایه پنجم با هدف آشنایی با شغل لوکوموتیوران و انواع قطارها به ایستگاه اه آهن رفتند.


ادامه مطلب...

بازدید پایه اول

بازدید دانش آموزان پایه اول از نانوایی با هدف ایجاد انگیزه درس نان همچنین آشنایی با پخت انواع نان و شغل نانوایی صورت گرفت.


ادامه مطلب...

زلزله در پیشرو

دانش آموزان پیشرویی با کلیپ آموزشی پخش شده، تشکیل ستاد حوادث غیرمترقبه، تعیین تیم پزشکی و آموزش دیده و با روحیه ای کاملا آماده و مسلط ، مانور زلزله را در مدرسه اجرا نمودند.

مانور زلزله با پخش صدای آژیر توسط جواد اسدی عزیز آغاز شد. پیشرویی ها بعد از شنیدن صدای هشدار با توجه به آموزش هایی که از قبل دیده بودند در امن ترین جای ممکن پناه گرفتند. در همین حین تیم پزشکی و امدادگران و همچنین خبرنگاران پیشرو بلافاصله در صحنه حاضر و آماده امداد رسانی به مصدومان شدند. با هم عکس هایی از این برنامه را می بینیم...


ادامه مطلب...