اردو با قطار

براساس برنامه سالانه مدرسه، اردوی دانش آموزی با هماهنگی و پیگیری انجمن اولیاء و مربیان مدرسه، و با حضور 135 نفر از دانش آموزان ساختمان 2 و همراهی همکاران اداری و آموزشی پیشرو، در روز پنج شنبه مورخ 6 دیماه برگزار شد و دانش آموزان با قطار به شهرستان گلوگاه اعزام شدند.

بچه ها از اولین ساعات اعلام شده به همراه خانواده هایشان در ایستگاه راه آهن حاضر شدند. بعد در ساعت ۷ و ۳۰ صبح به همراه معلمان و سرپرستان هر کلاس سوار قطار شدند. بعد از پیاده شدن در ایستگاه گلوگاه، با مینی بوس به سمت اردوگاه تیرتاش حرکت کردند. پس از استقرار در اردوگاه، همه باهم وعده صبحانه را صرف نمودند. بعد از صبحانه، هرکلاس طبق برنامه تعیین شده در قسمت های مختلف اردوگاه تقسیم بندی شده و به بازی پرداختند.
بازی هایی همچون، فوتبال، ضربه پنالتی، طناب کشی،تاب و سرسره  و... برای بچه ها به نوبت اجرا شد.

هنگام ظهر مقدمات صرف ناهار آماده شد و بچه ها باز هم در جمعی صمیمی و در کنار هم و سر یک سفره با هم ناهار خوردند. پس از آن، بچه ها باز هم به بازی پرداختند و همچنین بعضی به جمع آوری میوه درخت بلوط، پاکسازی محیط زیست، کشف موارد ناشناخته در زیر برگ ها و... مشغول شدند.

ساعت ۱۵ و ۳۰ بچه ها با مینی بوس ها به ایستگاه راه آهن گلوگاه برده شدند. ساعت 16 و 20 قطار از گلوگاه راه افتاد و راس ساعت ۱۸ بچه ها در ایستگاه گونی بافی قائمشهر پیاده شدند تا چشم های منتظر والدین خود را غرق در شادی کنند و ذوق و اشتیاق خاطرات این روز را با خانواده شان به اشتراک بگذارند.
در این فرصت از زحمات همه همکاران پیشرو و مدیریت محترم و حمایت خانواده ها در ایجاد این روز به یادماندنی برای بچه ها، صمیمانه سپاسگزاریم. بدون شک یه روز بانشاط و به یاد ماندنی و تجربه زندگی جمعی و مستقل از خانواده ، در ذهن دانش آموزان عزیز پیشرویی نقش بست. همگی خداقوت

-ادامه مطلب-

نظرات خوانندگان
سپاس و تشکر فراوان از مدیر محترم جناب آقای عابدی و کلیه مسئولین و دست اندرکاران دبستان پیشرو جهت همکاری صمیمانه در اردوی قطار و ایجاد خاطره خوش برای فرزندان ما .
دست شما درد نکنه.اما زمان برگزاری اردوها بعد از عید مگه نیست؟ چرا الان و در موقغی که باید تکیه بیشتری به درس داشته باشند؟؟بد نیست به وضعیت دانش اموزانی که از پیشرو به پایه هفتم رفتند نگاه بیندازیم که وضع درسی شان نسبت به بقیه دانش اموزان بسیار ضعیفترمیباشد.دلیلش هم برنامه های فوق العاده غیر درسی وقتگیرشان میباشد.البته که این مطالب را در سایت نمیگذارید مثل دفعه های قبل.ولی گفتنی ها را باید گفت
برنامه جمع اوری زباله ها را میتوانستید در اردوی قطار بگنجانید و بجای بردن در پارک سراج بهء اموزش علمی در مدرسه میپرداختیدو از اتلاف وقت گرانبهای بچه ها جلوگیری میکردید.
خسته نباشید تشکر بابت زحماتتون و اینکه انقدر در کنار درس به روحیه بچه ها توجه میشه، مطمینا برای شما روز پراسترس و پرزحمتی بوده و برای بچه های ما پراز خاطرات خوش از اردوی مدرسه و بازی با همکلاسیها تشکر
سلام ممنون از زحمات بی دریغ شما عزیزان که برای بچه ها زحمت میکشید خدا قوت
سلام خسته نباشید ممنون از شما که برای بچه های ما دلسوزانه زحمت میکشید
سلام،تشکر میکنم از مدیریت،معلمان و پرسنل زحمتکش مجموعه پیشرو که همیشه در خلق خاطرات خوش برای بچه های ما نهایت سعیشونو کردن،سپاسگذارم. لازم به ذکر و یاداوری است که در سال اول تاسیس ، من و تمام خانواده ها،با آشنایی کامل از عملکرد مدرسه و قبول آن ،فرزندانمون روثبت نام کردیم.مدرسه طبق برنامه های خودش پیش میره ولی ما توقعاتمون تغییر نکرده!انتظارات سابقو از این مدرسه داریم!از نظر منه مادر سلامت روان فرزندم از هر چیزی برام اهمیتش بیشتره. من باز هم ازتک تک شما عزیزان تشکر میکنم. خدا قوت.
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*