اردو ساختمان 1

براساس برنامه سالانه مدرسه، اردوی دانش آموزی با هماهنگی و پیگیری انجمن اولیاء و مربیان مدرسه، و با حضور 125 نفر از دانش آموزان ساختمان 1 و همراهی همکاران اداری و آموزشی پیشرو، در روز پنج شنبه مورخ 13 دیماه برگزار شد و دانش آموزان با قطار به شهرستان گلوگاه اعزام شدند.

بچه ها از اولین ساعات اعلام شده به همراه خانواده هایشان در ایستگاه راه آهن حاضر شدند. بعد در ساعت ۷ و 25 صبح به همراه معلمان و سرپرستان هر کلاس سوار قطار شدند. بعد از پیاده شدن در ایستگاه گلوگاه، با مینی بوس به سمت اردوگاه حرکت کردند. پس از استقرار در اردوگاه، همه باهم وعده صبحانه را صرف نمودند. بعد از صبحانه، هرکلاس طبق برنامه تعیین شده در قسمت های مختلف اردوگاه تقسیم بندی شده و به بازی پرداختند.
بازی هایی همچون، فوتبال، ضربه پنالتی، طناب کشی،تاب و سرسره  و... برای بچه ها به نوبت اجرا شد.

هنگام ظهر مقدمات صرف ناهار آماده شد و بچه ها باز هم در جمعی صمیمی و در کنار هم و سر یک سفره با هم ناهار خوردند. پس از آن، بچه ها باز هم به بازی پرداختند و همچنین بعضی به جمع آوری میوه درخت کاج، پاکسازی محیط زیست و... مشغول شدند.

ساعت ۱۵ و ۳۰ بچه ها با مینی بوس ها به ایستگاه راه آهن گلوگاه برده شدند. ساعت 16 و 20 قطار از گلوگاه راه افتاد و راس ساعت ۱۸ بچه ها در ایستگاه گونی بافی قائمشهر پیاده شدند تا چشم های منتظر والدین خود را غرق در شادی کنند و ذوق و اشتیاق خاطرات این روز را با خانواده شان به اشتراک بگذارند.
در این فرصت از زحمات همه همکاران پیشرو و مدیریت محترم و حمایت خانواده ها در ایجاد این روز به یادماندنی برای بچه ها، صمیمانه سپاسگزاریم. بدون شک یه روز بانشاط و به یاد ماندنی و تجربه زندگی جمعی و مستقل از خانواده ، در ذهن دانش آموزان عزیز پیشرویی نقش بست. همگی خداقوت

-ادامه مطلب-

نظرات خوانندگان
سلام نهایت تشکر وسپاسگزاری را از مسئولین پیشرو و آقای عابدی داریم.خیلی به پویان خوش گذشت و براش خاطره ای به یادماندنی شد.
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*