جشنواره غذا خیریه

به مناسبت فرارسیدن سال جدید و با هدف کمک به نیازمندان و تقویت حس نوعدوستی، با همکاری انجمن اولیاء و مربیان دبستان، جشنواره غذا خیریه ای در مدرسه به اجرا درآمد. دانش آموزان با خرید آش و پفیلا در این امر خداپسندانه شرکت کردند که درآمد حاصل از آن صرف کمک به نیازمندان خواهد شد. در کنار تمام صحنه های قشنگی که امروز رقم خورد دانش آموزان تجارب جدید و جالبی را هم به دست آوردند که برایشان بسیار جذاب و پر از اشتیاق بود. در بعضی پایه ها پخت و توزیع پفیلا با مشارکت خود بچه ها انجام شد. پس از صرف آش بچه ها با صف به حیاط رفتند و شستشوی ظروف توسط خودشان صورت گرفت.

همچنین با هدف ترویج فرهنگ بومی مازندران، Cd موسیقی مازندرانی که با همکاری خواننده محبوب استان، جناب آقای رستگار آماده گردید، جهت فروش به علاقه مندان به نمایش گذاشته شد که با استقبال نسبتا خوبی از سمت دانش آموزان همراه بود.

در این فرصت از همکاری، زحمات و تلاش های ارزشمند اعضای محترم انجمن و نمایندگان کلاس ها، همکاران آموزشی، اداری و خدماتی، و از مشارکت و حمایت تک تک اعضای خانواده بزرگ پیشرو در اجرای این امر نیک و خداپسندانه صمیمانه سپاسگزاریم. خداقوت.

-ادامه مطلب-

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*