اطلاعیه بازگشایی مدرسه

سلام و خداقوت. به اطلاع والدین عزیز می رساند باتوجه به آخرین بخشنامه ابلاغی اداره آموزش و پرورش، و مصوبه شورای مدرسه این دبستان، شروع آموزش در کلاس ها از هفته آینده (شنبه ۹۹/۶/۱۵ ) خواهد بود.
همچنین طی تصمیمات و برنامه ریزی هایی که در تابستان از سمت مدرسه اتخاذ گردیده و با تلاش شبانه روزی و مجدانه معلمان، یک بسته آموزشی تهیه و آماده شده که شامل ( DVD تدریس ها + کاربرگ های ماه مهر) می باشد.
حضور والدین یا دانش آموزان(اختیاری) طبق نوبت دهی که در روزهای شنبه ۹۹/۶/۱۵ و یکشنبه ۹۹/۶/۱۶ صورت گرفته، جهت آشنایی اولیه، تحویل کتاب درسی و بسته آموزشی مدرسه خواهد بود.

با توجه به شرایط موجود و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، دانش آموزان هر کلاس طبق تقویم سنی، به دو گروه تقسیم شده که هر گروه در نوبت مشخص شده خود و از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۶/۱۷ می توانند در مدرسه حاضر شوند و از آموزش حضوری بهره مند گردند.


نکته مهم:
- حضور دانش آموزان در مدرسه اختیاری است و خانواده هایی که تمایل به آموزش حضوری فرزند خود دارند می بایست حتما به ساعت و نوبت مشخص شده برای دانش آموز دقت فرمایند.
- استفاده از ماسک و شیلد برای دانش آموزان ضروری است.

- حتما به اطلاعیه های موجود در اپلیکیشن همکلاسی (قسمت تماس ها) مراجعه نموده و به نوبت دهی که با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفته دقت فرمائید.

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*