کارآفرینی

به اطلاع می رساند این مدرسه در نظر دارد همانند سال های گذشته، طرح کارآفرینی دانش آموزی را با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی (با لوازم بازیافتی و در دسترس) برگزار نماید.

هدف از اجرای این طرح، آموزش کارآفرینی و تربیت اقتصادی دانش آموزان، ایجاد و تقویت روحیه کسب و کار، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در آن ها، افزایش سواد مالی و... می باشد که البته با توجه به شرایط موجود (خانه نشینی و یکنواخت شدن زندگی) تاثیر بسیار زیادی در ایجاد روحیه نشاط و هیجان در دانش آموزان خواهد داشت. چه خوب است که در کنار آموزش و تدریس کتاب‎های درسی، به دنبال افزایش خلاقیت و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان نیز باشیم.

روند اجرای "طرح کارآفرینی" دانش آموزی:
* مرحله ساخت:
1- مشاهده کلیپ آموزشی توسط دانش آموز و ساخت وسیله با خلاقیت و سلیقه خود.

2- ارسال عکس از کاردستی ساخته شده برای معلم (تا چهارشنبه ۹۹/۱۰/۳) همچنین درج شماره کارت پایین عکس کاردستی
3- توجه به تاریخ و روز برگزاری طرح کارآفرینی (فروشگاه مجازی کاردستی ها)
4- تحویل کاردستی ها به مدرسه (در زمانبندی مشخص شده)
* مرحله فروش:
1- به هر کاردستی توسط معلم کلاس، یک "کد" تخصیص داده می شود (کد ها به ترتیب به افرادی که عکس را ارسال می کنند اختصاص می یابد).
2- در روز و ساعت مشخص برگزاری طرح، عکس کاردستی ها در کانال کلاس ارسال می گردد که می بایست در آن ساعت در شبکه شاد حضور یافته و کد مخصوص کاردستی که می خواهید بخرید را برای معلم ارسال کنید.
3- پس از هماهنگی با معلم، مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به شماره کارت درج شده روی عکس واریز می کنید و عکس تراکنش برای معلم ارسال می شود.
4- هر کاردستی که به فروش برسد عکس آن از کانال حذف می گردد تا بقیه کارها بهتر قابل مشاهده باشد.
5- پس از پایان طرح و فروش همه کاردستی ها، در روز تحویل بسته آموزشی بهمن ماه، کاردستی خریداری شده به شما تحویل داده می شود.

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*