گامی بزرگ در مسیر انسانیت

به مناسبت خجسته میلاد مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام به اطلاع می رساند یک خانواده که در شرایط سخت و بدون سرپناه زندگی می کردند، توسط گروه خیریه مردم نهاد شناسایی شده و ساخت منزل برای این خانواده نیازمند در دست اقدام قرار گرفته و رو به اتمام است. خانواده های محترم و خیّر پیشرویی که همواره در طرح های نیکوکاری و خیرخواهانه مشارکت داشته و پیشقدم بوده اند، می توانند اقلام مورد نیاز زندگی (سالم و قابل استفاده) را از قبیل: ( فرش، موکت، پتو، ظروف آشپزخانه، لوازم برقی، تلویزیون، بخاری، یخچال، لباس و... ) تا روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۳ به مدرسه تحویل داده تا به دست این خانواده و یا در صورت فراوانی اقلام، به سایر خانواده های تحت پوشش مرکز خیریه هدیه شود.
عزیزان می توانند علاوه بر کمک به تهیه اقلام زندگی، در تهیه سبد کالا (مواد غذایی و خوراکی و...) مشارکت نمایند تا تقدیم این خانواده و سایر خانواده های نیازمند گردد.

بیائیم باز هم با وحدت و همدلی و با کمک های کوچک، گامی بزرگ در مسیر انسانیت و مهربانی برداریم و در این طرح خیریه و خداپسندانه شرکت نمائیم. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*