چهاردهمین دوره ی ختم قرآن کریم

*اطلاعیه*

به اطلاع اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز پیشرویی می رساند:

به منظور انس هر چه بیشتر با کلام وحی و ایجاد فضای قرآنی در جامعه، "چهاردهمین دوره ی ختم قرآن کریم" با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان قم برگزار می گردد. خانواده های علاقه مند می توانند جهت عضویت و کسب اطلاعات دقیق به آدرس (www.guran.gomedu.ir) مراجعه نمایند.

 

نتایج مسابقات درس پژوهی ویژه ی همکاران

در ادامه ی موفقیت های کسب شده توسط همکاران پیشرویی، و مطالعات و پژوهش های صورت گرفته در طول سال تحصیلی 95-94 ، یکی دیگر از همکاران "سرکار خانم مهدوی" موفق به کسب رتبه ی برتر در مسابقات "درس پژوهی" در سطح شهرستان گردیدند.

این موفقیت را به این همکار ارزشمند و مجموعه ی پیشرو تبریک عرض نموده و  از زحمات و اقدامات ارزنده ی ایشان تشکر می نمائیم و برایشان از خداوند متعال پیروزی در تمام مراحل زندگی را آرزومندیم.

توزیع کارنامه

کارنامه ی پایان تحصیلات دانش آموزان دبستان پیشرو از ابتدای این هفته در حال توزیع می باشد. بچه ها یکی یکی به همراه والدینشان آمدند و کارنامه هایشان را دریافت کردند. برای همه ی دانش آموزان آرزوی موفقیت و پیروزی داریم و از خداوند متعال پیشرفت و تعالی روزافزون را خواستاریم.

مسابقه کتابخوانی مرحله ی شهرستانی

باز هم یک خبر خوب!!!

دانش آموز کلاس چهارم پیشرو "آقای پرهام باقرنژاد" در مرحله ی شهرستانی "مسابقات کتابخوانی" رتبه ی برتر رو کسب کردند. در این فرصت از تلاش ها و حمایت های خانواده ی محترم باقرنژاد بسیار سپاسگزاریم و برای همه ی پیشرویی ها آرزوی موفقیت و سربلندی داریم. پرهام عزیز خدا قوت...

جمع آوری پیله ها

بچه ها مژده!!!!!

بالاخره همه ی کرم ها پیله بستند و پیله ها محکم شدند. امروز صبح همکاران پیشرو دور هم جمع شدند و پیله ها رو از توی خارها جدا کردند.

دیگه وقت این رسیده که شما هم پیله هاتون رو به مدرسه بیارید تا تحویل اداره ی نوغان بدیم.


ادامه مطلب...

پایان سال تحصیلی 95-94

سال تحصیلی 95-94 با تمام اتفاقات پر فراز و نشیبش، استخر رفتن ها، بازدید های علمی، اردوهای به یاد ماندنی، جشن های مختلف، و... بعد از نه ماه تبدیل به خاطره شد. خاطراتی که یادآوریش هم برای ما هم برای دانش آموزان دوست داشتنی پیشرو، نشاط و آرامش خاصی رو به همراه داره.

مجموعه پیشرو امسال تلاشش بر این بود که یک محیط شاد و آموزنده و پویا برای فرزندان دلبند پیشرو ایجاد کنه و در کنار آموزش های علمی ، مهارت های اجتماعی دانش آموزان رو هم افزایش بده. به امید اینکه توانسته باشیم در مسیر موفقیت این نوگلان و آینده سازان میهن گام های سازنده ای برداشته باشیم و به اهدافی که مدنظر هم مجموعه هم والدین بوده دست یافته باشیم.

از این فرصت استفاده کرده و از تمام اعضای خانواده ی بزرگ پیشرو، اعضای محترم انجمن اولیاء و مربیان، نماینده های کلاس ها ، همکاران محترمی که امسال در کنار هم و در یک مسیر مشغول به خدمت بودیم و همه ی کسانی که ما را یاری نمودند کمال سپاس و تشکر را داریم و از خداوند متعال برای همه به خصوص "گل پسرهای پیشرو" آرزوی روزهایی خوش و سرشار از موفقیت و تعالی داریم. همگی خداقوت

کرم ها پیله بستند

بالاخره انتظار به پایان رسید و کرم های ابریشم مدرسه هم پیله بستند. بعد از چهل روز نگهداری و پرورش کرم های ابریشم با برگ های توت ، کرم های ابریشم رشد کردند و بزرگ تر شدند و شروع کردند به ییله بستن دور خودشون. بعد از چند وقت که پیله ها سفت و محکم شد کرم ها تبدیل به پروانه می شن و از پیله در میان.

دانش آموزانی که کرم ابریشم به خونه هاشون برده بودند بعد از پیله بستن کرم ها، پیله ها رو جمع کنند و در روزی که بعداً اعلام میشه اونا رو به مدرسه تحویل بدن.

 

جشن الفبا کلاس اولی ها

کلاس اولی های پیشرو چهارشنبه 95/3/5 به مناسبت یادگیری کامل حروف الفبا ، در کنار هم با سواد شدنشون رو جشن گرفتند. از معلمان زحمت کش و مهربون کلاس های اول سرکار خانم قادی پاشا، سرکار خانم مهدوی و سرکار خانم کاظمی بابت زحماتی که کشیدند تا این لحظات در خاطرات بچه ها ماندگار بشه و بتونن یه حس خوب رو تجربه کنند صمیمانه سپاسگزاریم. همچنین از تلاش ها و حمایت های همه ی خانواده های عزیز دانش آموزان کلاس اول به خصوص نماینده های کلاس بسیار متشکریم. خدا قوت

 


ادامه مطلب...

جشن نیمه شعبان در پیشرو

سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت،حضرت حجة بن الحسن العسکری(عج) بر همه ی جهانیان و خانواده ی بزرگ پیشرو مبارک باد.

دانش آموزان پیشرو شنبه 95/3/1  میلاد امام زمان(عج) را جشن گرفتند.

 


ادامه مطلب...

جشن پایان سال تحصیلی

پیشرویی ها چهارشنبه 95/2/29 پایان سال تحصیلی خودشون رو دور هم در سالن کانون تربیتی حجاب خواهران جشن گرفتند. یه روز شاد و دوست داشتنی با کلی برنامه ی متنوع و مهیج!

نمایش عروسکی، شعرخوانی، اجرای موسیقی، پذیرایی با بستنی، مسابقه پرتاب توپ، اهدای جوایز و تقدیرنامه به منتخبین مسابقات، هدیه ی یادگاری تحت عنوان کتاب به همه ی دانش آموزان و... از جمله برنامه های این جشن بزرگ بود.

از مدیر محترم جناب آقای عابدی، معاونین گرامی و معلمان زحمت کش همچنین اعضای محترم انجمن اولیاء و مربیان و نماینده های کلاس ها بابت همکاری و حمایت هایشان در برگزاری این مراسم سپاسگزاریم.

با هم به تماشای شور و شوق فرزندان دلبند پیشرو در این جشن می نشینیم...

 


ادامه مطلب...