شب های قدر

با خودم میگفتم

که چگونه خواهی بخشید

این شکننده توبه های مکرر را

و نومید میشدم …

اما تو در جانم زمزمه کردی

که کریمی

و با کریمان کارها دشوار نیست …

التماس دعا

کار دستی با وسیل دور یختی

ساخت  کار دستی با وسیل دور یختی توسط دانش آموزان مدرسه پیشرو

کسب مقام شهرستانی در مسابقات قرآن

دانش آموز عزیز آقای رضا دانشور از کلاس پنجم در مسابقات حفظ قرآن در سطح شهرستان به مقام سوم دست یافتند. این موفقیت را به آقا رضای پرتلاش، خانواده گرامی دانشور، و همه ی پیشرویی ها تبریک می گوئیم.

کسب افتخار در برنامه معلم پژوهی

کسب مقام منتخب شهرستانی در بیستمین برنامه "معلم پژوهنده" سال تحصیلی 96-95 توسط همکار گرانقدر جناب آقای درویش خضری را به ایشان و خانواده ی بزرگ پیشرو تبریک می گوئیم و از خداوند منان برای این همکار پرتلاش موفقیت روز افزون را خواستاریم. خدا قوت.

             

محصولات باغچه پیشرو

محصولاتی که در باغچه کوچک پیشرو کشت شده بود به بار نشست...

بادمجان، خیار، پنبه، فلفل، بلال و... از جمله دستاوردهای این باغچه بود.

جلسه هم اندیشی دبستان پیشرو با مدرسه تربیت

جلسه هم اندیشی همکاران محترم مدرسه دخترانه تربیت به منظور آشنایی با فعالیت های مدرسه ی پیشرو و تبادل تجربیات، با حضور مدیر محترم آقای عابدی و همکاران گرامی آقای درویش خضری و خانم کاظمی در دفتر مدیریت برگزار گردید.

افتخاری دیگر...

کسب مقام دوم یکضرب دسته 77 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری جوانان آسیا که در کشور نپال برگزار شد توسط "پهلوان حسین غزالیان" فرزند دلبند همکار گرامی سرکار خانم قادی پاشا را خدمت این همکار بزرگوار، خانواده بزرگ پیشرو و همه هم میهنان عزیز تبریک می گوئیم و از خداوند متعال موفقیت روزافزون و سلامتی برای این پهلوان گرانقدر آرزومندیم.

آغاز کلاس های "طرح تابستانه"

کلاس های طرح تابستانه از روز شنبه مورخ 10 تیرماه با حضور دانش آموزانی که در این طرح ثبت نام نموده اند آغاز شد. این کلاس ها در رشته های خوشنویسی، نقاشی، روخوانی قرآن، شطرنج، تئاتر، ورزش، موسیقی و شنا در حال برگزاری می باشد.


ادامه مطلب...

عکس های ارسالی سید محمد پرهام هاشمی از پیله های کرم ابریشم

کرم های ابریشمی که آقا سید محمد پرهام هاشمی برای نگه داری به خانه برده بودند،تبدیل به پیله شدند و در نهایت همان طور که در عکس ها مشاهده می فرمایید،این پروانه های زیبا از پیله ها بیرون آمدند و زندگی جدید خود را در طبیعت آغاز کردند.

 


ادامه مطلب...

افتخار آفرینی آریان محمدی

آقا آریان محمدی موفق به کسب مقام سومی در مسابقات درون باشگاهی تکواندوی جام رمضان گردید.

این غرور آفرینی را به آریان عزیز و خانواده ی محترمشان تبریک عرض می نمائیم.