محصولات مزرعه پیشرو

 مزرعه کوچک اما پربار پیشرو. کشت دوم برنج، جوانه زدن نهال های توت که در زمستان کاشته شده بودند، به بار نشستن بوته پنبه و... صحنه هایی زیبا را در این مزرعه به نمایش گذاشته است. انگار آمدن بهار مدرسه را نوید می دهد...

هنرمندان پیشرو

اجرای تئاتر صحنه ای توسط هنرجویان کلاس تئاتر طرح تابستانه، که در سالن اجتماعات مدرسه و با حضور خانواده های هنردوست این بچه ها برگزار شد.

بازدید از دبستان رضوانه فریدونکنار

بازدید از دبستان غیردولتی رضوانه فریدونکنار و حضور در جلسه شورای معلمان این دبستان و تبادل اطلاعات و ارائه راهکارها و رویکردهای اجرایی و عملکردی پیشرو.

تیزهوشان پیشرویی

دانش آموز کوشا و توانمند پایه ششم پیشرو، سانیار الهوئی عزیز در آزمون تیزهوشان سال تحصیلی جدید پذیرفته گردید. این موفقیت را به سانیار پرتلاش و خانواده محترم الهوئی و مجموعه پیشرو تبریک می گوئیم.

برداشت برنج از شالیزار مدرسه

امروز چهارشنبه ۹۸/۵/۹ محصولات مزرعه کوچک پیشرو به سرانجام رسید و برداشت برنج از شالیزار با کمک دانش آموزان صورت گرفت.


ادامه مطلب...

فروش پیله، کاغذ و درب بطری

آخرین تلاش دسته جمعی پسران پیشرو، در جهت جمع آوری کاغذ بازیافتی، درب بطری و تحویل پیله ها به مدرسه بود که از فروش حدود ۴۰ کیلو کاغذ، ۲۹۳ کیلو درب بطری و ۵ کیلو ۶۰۰ گرم پیله مبلغ ۱۵۴۲۰۰۰ تومان به دست آمد که صرف کمک به نیازمندان خواهد شد. از حمایت و همکاری خانواده های محترم پیشرویی در اجرای این طرح نیک، صمیمانه سپاسگزاریم. سلامت و پیروز باشید.

اردوی همکاران تیر ۹۸

اردوی تفریحی و طبیعت گردی ویژه همکاران پیشرو در روز سه شنبه ۹۸/۴/۴ با حضور جمعی از همکاران اداری و آموزشی برگزار گردید.

اردوی پایان سال ششمی ها

جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان پایه ششم در قالب اردوی یک روزه و در اردوگاه بادله شهرستان ساری برگزار شد. قطعا روزی شاد و به یادماندنی برای بچه ها رقم خورد، چرا که مسئولیت اجرای برنامه ها به عهده خودشان بود و همه در خلق این خاطره دلچسب برای یکدیگر نقش داشتند. در این فرصت از زحمات و تلاش های آقایان عرب، درویش خضری و پناهنده بابت همراهی و حضور در این برنامه و ثبت خاطرات دل انگیز برای پسران پیشرو سپاسگزاریم و برای این دانش آموزان عزیز و همه پیشرویی ها، آینده ای روشن و سرشار از تلاش و موفقیت آرزومندیم.


ادامه مطلب...

طرح تابستانه

کلاس های طرح تابستانه با برنامه های مختلف و متنوع از روز شنبه ۹۸/۴/۱ آغاز گردید. عناوین کلاس ها شامل: نقاشی، خوشنویسی، تئاتر، سفالگری، شطرنج، روبیک، رباتیک، کامپیوتر، ریاضی، هوش و استعداد تحلیلی، و ورزش می باشد.

فروشنده کوچک

به منظور افزایش سواد مالی و تقویت روحیه کسب و کار در دانش آموزان و با همکاری مجموعه بوستان کودک، طرحی ویژه فصل تابستان اجرا می گردد. به موجب این طرح که با اطلاع رسانی قبلی و دریافت معرفی نامه از مدرسه انجام شد، هر دانش آموز داوطلب می تواند یک روز به عنوان "کارآموز فروشندگی" همراه با برنامه های آموزشی متنوع، میهمان مجموعه بوستان کودک باشد.

عکس هایی از کارآموزی پسران پیشرو در این مجموعه را با هم می بینیم...


ادامه مطلب...