حس خوب آقا محمد ابراهیم

حس خوب آقا محمد ابراهیم حیدری از دریافت لوح تقدیر اداره آموزش و پرورش به عنوان منتخب مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی (در سال تحصیلی گذشته)

گامی بزرگ در مسیر انسانیت

به مناسبت خجسته میلاد مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام به اطلاع می رساند یک خانواده که در شرایط سخت و بدون سرپناه زندگی می کردند، توسط گروه خیریه مردم نهاد شناسایی شده و ساخت منزل برای این خانواده نیازمند در دست اقدام قرار گرفته و رو به اتمام است. خانواده های محترم و خیّر پیشرویی که همواره در طرح های نیکوکاری و خیرخواهانه مشارکت داشته و پیشقدم بوده اند، می توانند اقلام مورد نیاز زندگی (سالم و قابل استفاده) را از قبیل: ( فرش، موکت، پتو، ظروف آشپزخانه، لوازم برقی، تلویزیون، بخاری، یخچال، لباس و... ) تا روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۳ به مدرسه تحویل داده تا به دست این خانواده و یا در صورت فراوانی اقلام، به سایر خانواده های تحت پوشش مرکز خیریه هدیه شود.
عزیزان می توانند علاوه بر کمک به تهیه اقلام زندگی، در تهیه سبد کالا (مواد غذایی و خوراکی و...) مشارکت نمایند تا تقدیم این خانواده و سایر خانواده های نیازمند گردد.

بیائیم باز هم با وحدت و همدلی و با کمک های کوچک، گامی بزرگ در مسیر انسانیت و مهربانی برداریم و در این طرح خیریه و خداپسندانه شرکت نمائیم. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

ولادت امام جواد علیه السلام

ولادت امام محمد تقی حضرت امام جواد علیه السلام و ولادت با سعادت حضرت علی اصغر علیه السلام را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

در ادامه مطلب یکی از صفات بارز امام جواد علیه السلام را با هم ببینیم.


ادامه مطلب...

دوشنبه های پر مهر

دوشنبه های پر مهر طرحی است که گل پسرهای پیشرویی، دوشنبه های هر هفته در منزل اجرا می کنند و مبلغی را به عنوان صدقه به صندوق صدقات می اندازند.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

مناسبت های مذهبی ماه رجب

توزیع بسته ی آموزشی اسفند ماه

بسته‌ آموزشی اسفند ماه ( DVD تدریس ها + کاربرگ های ماه اسفند) آماده توزیع می باشد.
جهت دریافت بسته آموزشی می بایست یکی از روزهای سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸ و چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹ از ساعت ۸ تا ۱۲ در مدرسه حضور یابید. با توجه به شرایط موجود و محدودیت های جدید، تاکید می گردد فقط در زمان تعیین شده نسبت به دریافت بسته آموزشی اقدام نمائید. پس از این تاریخ، امکان حضور در مدرسه و تحویل بسته آموزشی به خانواده مقدور نمی باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک ضروری می باشد.

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

حلول ماه رجب

حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

در ادامه مطلب نکاتی از زندگی امام محمد باقر علیه السلام را مطالعه فرمایید.


ادامه مطلب...

22 بهمن مبارک

۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد


ادامه مطلب...

جشنواره کودکان انقلاب

به مناسبت دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شما میتونید آثار هنری خودتون رو در زمینه های مختلف زیر برای ما ارسال کنید:

نقاشی،طراحی،کاریکاتور،کاردستی(گل لاله)،خوشنویسی،متن: (چو ایران نباشد تن من مباد)،اجرای موسیقی (ای ایران ای مرز پر گهر) و لباهنگ (دابسمش) آهنگ (ایران فدای اشک و خنده تو) و...

 مهلت ارسال: چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه
 آیدی:  pishro_school@  

منتظر فیلم ها و عکس ها و فایل صوتی از هنرنمایی شما عزیزان هستیم

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها مبارک باد

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و همچنین سالروز گرامیداشت مقام مادر و روز زن، را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم. 

هواپیمای حامل امام به زمین نشست


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها

فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

در ادامه ی مطلب، این بانوی گرامی را بیشتر و بهتر بشناسیم


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس های ارسالی دانش آموزان از انجام فعالیت های کانال ایتا و شاد


ادامه مطلب...

توزیع بسته آموزشی بهمن ماه

همزمان با توزیع بسته آموزشی بهمن ماه در روزهای دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۹ و سه شنبه ۹۹/۱۰/۳۰ ، مرحله آخر طرح کارآفرینی (تحویل کاردستی ها به خریداران) هم انجام و به لطف خداوند مهربان و همکاری خانواده های محترم، امسال هم این طرح هدفمند و موفقیت آمیز برای دانش آموزان پیشرویی برگزار شد.

خیرین مدرسه ساز

دانش آموزان پیشرویی همچون سالهای گذشته که در طرح های خیریه مشارکت خوبی داشتند، امسال هم پس از اطلاع رسانی در رابطه با طرح " آجر به آجر " در کانال های کلاسی مدرسه، از این طرح هم استقبال خوبی داشته و مشارکت نمودند.
در این فرصت از همراهی والدین دانش آموزان عزیز امیر علی غلامی، حسین رحمانی، ابوالفضل اسمعیلی، امیر رضا رجبی، پدرام صباغی، مهدی رزاقی، آریان محمدی، محمد سبحان بشارت لو، مانی احمدی، هانی عیسی نیا و امیر علی حسین زاده جهت حمایت فرزندان پیشرو در مسیر اجرای طرح های خیریه و تقویت روحیه نوع دوستی در بچه ها صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

29 دی روز هوای پاک

آقای هانی عیسی نیا سفیر سلامت و دانش آموز کلاس چهارم به مناسبت
۲۹ دی روز هوای پاک کلیپ بسیار جالب و آموزنده ای را  تهیه وارسال نمودند.

گزارش تصویری از عملکرد همکاران پیشرو در تهیه بسته آموزشی

دورنمایی از صفر تا صد مراحل تدوین بسته جامع آموزشی هر ماه (نشست هم پایه، سناریونویسی، تنظیم دستگاه ها و فضای آموزشی، ضبط فیلم، ویرایش فیلم ها، صداگذاری، دریافت خروجی، رایت DVD ، آماده سازی بسته آموزشی و..‌.) در ادامه مطلب...


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس های ارسالی دانش آموزان از انجام فعالیت های کانال ایتا و شاد


ادامه مطلب...

توزیع بسته ی آموزشی بهمن ماه

بسته‌ آموزشی بهمن ماه ( DVD تدریس ها + کاربرگ های ماه بهمن) آماده توزیع می باشد.
جهت دریافت بسته آموزشی می بایست یکی از روزهای دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۹ و سه شنبه ۹۹/۱۰/۳۰ از ساعت ۸ تا ۱۲ در مدرسه حضور یابید. با توجه به شرایط موجود و محدودیت های جدید، تاکید می گردد فقط در زمان تعیین شده نسبت به دریافت بسته آموزشی اقدام نمائید. پس از این تاریخ، امکان حضور در مدرسه و تحویل بسته آموزشی به خانواده مقدور نمی باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک ضروری می باشد.

طرح آجر به آجر

هدف از اجرای طرح ملی "آجر به آجر" آگاهی بخشی، اطلاع‌رسانی و گسترش فرهنگ مشارکت عمومی و بسترسازی برای جلب و جذب کمک‌های خرد مردمی است. در این طرح که با همراهی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور در حال برگزاری است تاکنون بیش از ۱۷۰ هزار نفر از عموم مردم در این امر پسندیده مشارکت داشتند. پویش ملی "من‌ مادرم، بچه‌های ایران فرزند من" با هدف ساخت مدرسه دخترانه ابتدایی از ابتدای دی ماه آغاز شده و بنا دارد با استفاده از ظرفیت بانوان کشور به ساخت مدارس ایمن، برای دانش آموز کشور سرعت بخشد.

در این پویش هموطنان عزیز می توانند به ازا هر ۱۰,۰۰۰ ریال معادل یک اجر در ساخت توسعه، تعمیر و تجهیز مدارس استان مدنظر خود مشارکت کنند. همچنین این فرصت نیز فراهم شده است تا با پرداخت به ازا هر ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال یک کاشی یادبود بنام مادر، همسر، دختر یا دیگر عزیزان خود روی دیوار مدرسه برای همیشه به یادگار بگذارند.

راه های ارتباطی : 

شماره تماس   2 - 22242021 - 021                    شماره نمابر:  22685080 - 021  

پست الکترونیکی : info@mehremadrese.ir   

آدرس : تهران، شریعتی بعد از پل صدر ،خیابان میرزاپور پلاک 38      

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد

فرا رسیدن سالروز شهادت مظلومانه حضرت زهرا سلام الله علیها را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

 دوستان عزیزم پیشنهاد میکنیم در ادامه ی مطلب این انیمیشن کوتاه رو ببینید.


ادامه مطلب...

کسب مقام برتر آقای حسین رحمانی در پویش "احلی من العسل"

آقای حسین رحمانی دانش آموز پرتلاش کلاس سوم امیرکبیر موفق به کسب مقام برتر شهرستانی در پویش دانش آموزی "احلی من العسل" گردیدند. این موفقیت ارزشمند رو به حسین آقای عزیز و خانواده محترم رحمانی و همه پیشرویی ها تبریک گفته و برای همه فرزندان ایران زمین آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

طرح کارآفرینی- مرحله فروش کاردستی در فروشگاه مجازی

به لطف خدا و با همکاری خانواده بزرگ پیشرو، امسال هم طرح کارآفرینی دانش آموزی در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۲ و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی با موفقیت برگزار گردید. این بار اما فرصتی شد تا دانش آموزان با شیوه خرید و فروش در فضای مجازی و مزایا و احیانا محدودیت های موجود در آن آشنا شوند.

مراحل اجرای طرح کارآفرینی دانش آموزی:
انتخاب کاردستی به تناسب سن دانش آموزان هر پایه و سپس تهیه کلیپ آموزشی توسط معلم هنر مدرسه و ارسال در کانال هنر کلاس ها.
دانش آموزان با دیدن طرح پیش فرض و با استفاده از خلاقیت خود کاردستی هایی را آماده کردند و عکسی از آن به همراه شماره کارت برای معلم ارسال شد و سپس در روزی مشخص، کاردستی ها به مدرسه تحویل داده شد.
پس از این مرحله، بخش فروش مجازی کاردستی ها در شبکه شاد و کانال ایتا به مرحله اجرا درآمد.
با اطلاع رسانی قبلی به خانواده ها، همه در ساعتی مشخص در کلاس آنلاین حضور یافته و پس از مشاهده همه عکس ها، یکی از کاردستی ها را خریداری نمودند.
مراحل خرید:
- انتخاب کاردستی و هماهنگی با معلم
- دریافت شماره کارت(دانش آموز یا والدین) فروشنده کاردستی از معلم
- واریز مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به حساب فروشنده کاردستی (دانش آموز یا والدین)
- ارسال تراکنش واریزی موفق برای معلم توسط خریدار
- ارسال عکس تراکنش برای فروشنده توسط معلم

پس از پایان مرحله فروش، تراکنش دریافتی و مبالغ واریزشده به حساب والدین، در اختیار صاحبان اثر (دانش آموزان) قرار گرفته تا از نتیجه کار خود مطلع گردند.

***************

اهداف مرحله فروش مجازی طرح کارآفرینی:
- آشنایی دانش آموزان با فرآیند خرید و فروش مجازی و مراحل رایج
- توجه به موضوعِ (کیفیت بهتر = فروش سریع تر و بیشتر )
- آشنایی با مراودات مالی و خرید غیرحضوری (دریافت تراکنش واریزی)

قطعا اجرای این طرح به این شکل در وضعیت موجود، شور و هیجان و انگیزه جدیدی در بچه ها ایجاد کرد و تاثیرات مثبتی را هم به دنبال خواهد داشت.
سپاس از تک تک والدینی که در رشد و بالندگی فرزندان پیشرو همکاری لازم را با مدرسه داشته و همیشه همراه و حامی گل پسرهای عزیزمان بودند. خداقوت

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

ارزشیابی نوبت اول (دوره دوم)

با توجه به شرایط به وجود آمده و وضعیت موجود از شیوع بیماری کووید 19 و عدم امکان حضور دانش آموزان در مدرسه، ارزشیابی نوبت اول با عنوان "ارزشیابی خانواده محور" در مدرسه پیشرو برگزار گردید.
بدین صورت که سوالات هر کلاس، توسط آموزگاران طراحی و آماده شد و پس از تکثیر و دسته بندی در پاکتی مجزا به همراه بسته آموزشی دی ماه در تاریخ 99/9/25 در اختیار خانواده ها قرار گرفت.
همچنین برنامه امتحانی که از قبل توسط معاونین آموزشی تدوین گردید، به همراه سوالات ارزشیابی در اختیار ناظرین آموزشی(خانواده ها) قرار گرفت و طبق زمانبندی تعیین شده در تاریخ مشخص، این آزمون با نظارت خانواده (ناظر آموزشی) در منزل و در ساعت کلاس آنلاین برگزار گردید.
در این نوع ارزشیابی، امکان تصحیح سوالات توسط خانواده فراهم شد که پس از تصحیح، اوراق ارزشیابی را مجددا در پاکت قرار داده و در تاریخ 14 و 15 دی ماه به مدرسه تحویل دادند تا جهت بررسی توسط آموزگاران کلاس اقدامات لازم صورت پذیرد.

در این فرصت از همراهی و همدلی خانواده های محترم که در اجرای ارزشیابی عملکرد نوبت اول ما را یاری کردند سپاسگزاریم.

طرح کارآفرینی مرحله ی اول

دانش آموزان هنرمند پیشرویی با استفاده از فیلم های آموزشی توسط معلم هنر که در کانال قرار گرفته شده است، توانستند کاردستی های خود را در تاریخ 14 و 15 دی ماه به مدرسه تحویل دهند تا برای مرحله بعد که فروش آنلاین می باشد با دیگر دانش آموزان به رقابت بپردازند.

اطلاعات بیشتر در مورد طرح کارآفرینی در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

http://pishro-school.ir/portal/?pId=523&cId=6737&cmnt


ادامه مطلب...

به عشق حاج قاسم

مشارکت گل پسرهای پیشرویی در پویش بزرگ " به عشق حاج قاسم

در این طرح، دانش آموزان خوب مدرسه ی پیشرو کارهایی از قبیل نقاشی، خوشنویسی، طراحی، ساخت کلیپ، خواندن سرود و... را برای ما ارسال کرده اند که بخشی از آنها را به نمایش گذاشته ایم. جهت بازدید از کلیه ی آثار به کانال "مدرسه پیشرو" در شاد با هشتک #به_عشق_حاج_قاسم مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

اولین سالروز شهادت سردار سلیمانی

هر که را صبح شهادت نیست، شام مرگ هست       بی شهادت، مرگ با خسران چه فرقی می کند؟

فرا رسیدن اولین سالروز شهادت مظلومانه سردار پرافتخار اسلام، سرباز ولایت، سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و خانواده ی پیشرو تسلیت عرض می نماییم. 

به عشق حاج قاسم

مشارکت گل پسرهای پیشرویی در پویش بزرگ " به عشق حاج قاسم

در این طرح، دانش آموزان خوب مدرسه ی پیشرو کارهایی از قبیل نقاشی، خوشنویسی، طراحی، ساخت کلیپ، خواندن سرود و... را برای ما ارسال کرده اند که بخشی از آنها را به نمایش گذاشته ایم. جهت بازدید از کلیه ی آثار به کانال "مدرسه پیشرو" در شاد با هشتک #به_عشق_حاج_قاسم مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...