فوتبالیست های موفق

تیم فوتبال مدرسه پیشرو در مسابقات آموزشگاهی سطح شهرستان که با حضور 32 تیم برگزار شد با کسب نتیجه 2 برد در بازی ها به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند و جزو 8 تیم برتر قرار گرفتند. خانواده پیشرو برای این ورزشکاران تلاشگر آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارد. همچنین از تلاش های مربی ورزش مدرسه، جناب آقای پناهنده هم سپاسگزاریم. همگی خداقوت


ادامه مطلب...

بازدید نوآموزان آمادگی

نوآموزان آمادگی با توجه به واحد کار خانه و خانواده و مسائل مربوط به آن، به کارگاه بلوک سازی رفتند تا با یکی از لوازم ساخت خانه، از نزدیک آشنا شوند. در این فرصت از والدین محترم دانش آموز پایه دوم آقای مهدی اسدی، بابت هماهنگی و حضور بچه ها در کارگاه بلوک سازی شان صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

بازدید پایه چهارم

دانش آموزان پایه چهارم با توجه به درس جبار باغچه بان کتاب فارسی، و با هدف آشنایی با افراد معلول و طریقه ی آموزش دیدن آن ها، از مدرسه حاج ناصر مهدوی بازدید نمودند.

همکاران بابل

این هفته در جلسه شورای معلمان، جمعی از همکاران یکی از مدارس ابتدایی شهرستان بابل مهمان مدرسه پیشرو بودند که در نشست معلمان هم پایه شرکت داشته و همچنین از کلاس ها و نحوه آموزش و روش های تدریس و فعالیت های هر کلاس بازدید نمودند.

 


ادامه مطلب...

پنجمین جلسه آموزش خانواده

جلسه آموزش خانواده ویژه مادران دانش آموزان پایه های دوم و سوم در سالن اجتماعات مدرسه و با حضور کارشناس ارشد روانشناسی ، سرکار خانم کاظمی برگزار گردید.

 

میلاد حضرت زینب(س)

به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) در زنگ تفریح برای بچه ها مولودی پخش شد. همچنین برنامه هایی شامل مسابقه جدول، پخش کلیپ پرستار و مسابقه نقاشی برای پایه های پایین تر اجرا گردید.

مهمان کلاس پنجمی ها

با توجه به درس نوشتاری با موضوع خاطره ای از دفاع مقدس، سرهنگ فرجپور مهمان کلاس پنجمی ها بودند. در پایان هدایایی از سمت مدرسه تقدیم این مهمان گرانقدر گردید.


ادامه مطلب...

قهرمان وزنه برداری در پیشرو

قهرمان المپیک جوانان در رشته وزنه برداری جناب آقای علیرضا داودی در سه کلاس اول حضور یافت و همزمان تدریس نشانه و در پایه اول انجام شد.


ادامه مطلب...

لذت آموزش و یادگیری در پیشرو


ادامه مطلب...

طرح کارآفرینی دانش آموزی 97

طرح کارآفرینی دانش‌آموزان مدرسه پیشرو با اهداف تربیت اقتصادی دانش‌آموزان، ایجاد و تقویت روحیه کسب و کار، افزایش اعتماد به نفس و افزایش خلاقیت در دانش‎آموزان با حضور خانواده‎های آن‌ها برگزار شد.

با توجه به اینکه در کنار آموزش و تدریس کتاب‎های درسی باید بدنبال افزایش خلاقیت و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان هم بود، با همکاری معلم هنر پرتوان پیشرو سرکار خانم حبیب پور، کاردستی هایی به تناسب سن هر پایه برای بچه ها در نظر گرفته شد تا در زنگ هنر با درست کردن کاردستی، خلاقیت خود را افزایش دهند و در این نمایشگاه به فروش برسانند.

این برنامه در سه نوبت در ساختمان های یک و دو به اجرا در آمد.


ادامه مطلب...

جشن پدربزرگ ها و مادربزرگ ها

دانش آموزان پایه سوم با توجه به واحد درسی، از پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود دعوت نموده تا در مدرسه حضور پیدا کرده و طی برنامه ای از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد. نگاه های پرشور پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و دست بوسی نوه های دوشت داشتنی و تواضع این عزیزان دعوت شده، لحظات بسیار دیدنی و خاطره انگیزی را رقم زد.

بازدید کمیته امداد

به مناسبت استقبال پرشور دانش آموزان از طرح دوشنبه های پرمهر، مدیرکل کمیته امداد استان و جمعی از کارکنان این سازمان، همچنین رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و تیم همراه جهت تقدیر و تشکر از دانش آموزان پیشرویی و بازدید از اجرای طرح دوشنبه های پرمهر میهمان دبستان پیشرو بودند.


ادامه مطلب...

جلسه انجمن

نشست اعضای انجمن در دفتر مدیریت مدرسه

اردو ساختمان 1

براساس برنامه سالانه مدرسه، اردوی دانش آموزی با هماهنگی و پیگیری انجمن اولیاء و مربیان مدرسه، و با حضور 125 نفر از دانش آموزان ساختمان 1 و همراهی همکاران اداری و آموزشی پیشرو، در روز پنج شنبه مورخ 13 دیماه برگزار شد و دانش آموزان با قطار به شهرستان گلوگاه اعزام شدند.

بچه ها از اولین ساعات اعلام شده به همراه خانواده هایشان در ایستگاه راه آهن حاضر شدند. بعد در ساعت ۷ و 25 صبح به همراه معلمان و سرپرستان هر کلاس سوار قطار شدند. بعد از پیاده شدن در ایستگاه گلوگاه، با مینی بوس به سمت اردوگاه حرکت کردند. پس از استقرار در اردوگاه، همه باهم وعده صبحانه را صرف نمودند. بعد از صبحانه، هرکلاس طبق برنامه تعیین شده در قسمت های مختلف اردوگاه تقسیم بندی شده و به بازی پرداختند.
بازی هایی همچون، فوتبال، ضربه پنالتی، طناب کشی،تاب و سرسره  و... برای بچه ها به نوبت اجرا شد.

هنگام ظهر مقدمات صرف ناهار آماده شد و بچه ها باز هم در جمعی صمیمی و در کنار هم و سر یک سفره با هم ناهار خوردند. پس از آن، بچه ها باز هم به بازی پرداختند و همچنین بعضی به جمع آوری میوه درخت کاج، پاکسازی محیط زیست و... مشغول شدند.

ساعت ۱۵ و ۳۰ بچه ها با مینی بوس ها به ایستگاه راه آهن گلوگاه برده شدند. ساعت 16 و 20 قطار از گلوگاه راه افتاد و راس ساعت ۱۸ بچه ها در ایستگاه گونی بافی قائمشهر پیاده شدند تا چشم های منتظر والدین خود را غرق در شادی کنند و ذوق و اشتیاق خاطرات این روز را با خانواده شان به اشتراک بگذارند.
در این فرصت از زحمات همه همکاران پیشرو و مدیریت محترم و حمایت خانواده ها در ایجاد این روز به یادماندنی برای بچه ها، صمیمانه سپاسگزاریم. بدون شک یه روز بانشاط و به یاد ماندنی و تجربه زندگی جمعی و مستقل از خانواده ، در ذهن دانش آموزان عزیز پیشرویی نقش بست. همگی خداقوت


ادامه مطلب...

توزیع جوجه بلدرچین

طبق نظرسنجی که در اپلیکیشن همکلاسی گذاشته شد و با هدف تقویت حس مسئولیت پذیری، ایجاد روحیه کسب و کار و آشنایی با مشاغل و پرورش حس طبیعت گرایی، جوجه های بلدرچین تهیه و به خانواده هایی که نسبت به دریافت بلدرچین اعلام رضایت نمودند جوجه بلدرچین تحویل داده شد تا با مسئولیت و مراقبت خود دانش آموز در منزل نگهداری شود.ادامه مطلب...

بازدید پایه چهارم

بازدید دانش آموزان پایه چهارم از امامزاده محمد که مربوط به درس های هدیه و ریاضی بود با هدف آشنایی با آداب ورود به امامزاده ها و مساجد، تیمم، خواندن نماز جماعت، و پیداکردن الگوهای به کار رفته در این مکان ها صورت گرفت.

بازدید پایه پنجم

دانش آموزان پایه پنجم با هدف آشنایی با صنایع مصرفی، مربوط به درس مطالعات اجتماعی از کارخانه نساجی شهرک صنعتی بشل بازدید نمودند.


ادامه مطلب...

دوشنبه های پرمهر

صدقه دادن بچه ها در دوشنبه های پرمهر

بازدید پایه اول

راه اندازی دستگاه جوجه کشی

به منظور آشنایی دانش آموزان با فرآیند تولد جوجه و توجه به موضوع "آفرینش" یک دستگاه جوجه کشی تمام خودکار در راهرو مدرسه مستقر و راه اندازی شد. در این دستگاه جوجه کشی ، کار گردش تخم مرغ در طول شبانه روز ، تنظیم دمای 37.5 درجه سانتیگراد و رطوبت انجام می شود. دانش آموزان با همراهی معلمان گرامی ، از این ایستگاه بازدید و توضیحات مختصری در این رابطه به آن ها داده خواهد شد.

بعد از گذشت 7 روز ، دانش آموزان با ابزار لازم می توانند شکل اولیه تشکیل جوجه را در داخل تخم مرغ مشاهده کنند و پس از 21 روز تولد جوجه ها از تخم مرغ اتفاق خواهد افتاد.

 


ادامه مطلب...