هفت سین های پیشرو

به مناسبت فرارسیدن عیدنوروز و با هدف ایجاد شور و نشاط و اشتیاق گروهی، در هر کلاس و با همکاری دانش آموزان سفره های هفت سین  بر پا گردید.

نوروزخوانی

به منظور آشنایی دانش آموزان با فرهنگ و آئین سنتی مازندران، رسم دیرین نوروزخوانی توسط دانش آموزان پایه های مختلف در مدرسه به اجرا در آمد.


ادامه مطلب...

جشنواره غذا خیریه

به مناسبت فرارسیدن سال جدید و با هدف کمک به نیازمندان و تقویت حس نوعدوستی، با همکاری انجمن اولیاء و مربیان دبستان، جشنواره غذا خیریه ای در مدرسه به اجرا درآمد. دانش آموزان با خرید آش و پفیلا در این امر خداپسندانه شرکت کردند که درآمد حاصل از آن صرف کمک به نیازمندان خواهد شد. در کنار تمام صحنه های قشنگی که امروز رقم خورد دانش آموزان تجارب جدید و جالبی را هم به دست آوردند که برایشان بسیار جذاب و پر از اشتیاق بود. در بعضی پایه ها پخت و توزیع پفیلا با مشارکت خود بچه ها انجام شد. پس از صرف آش بچه ها با صف به حیاط رفتند و شستشوی ظروف توسط خودشان صورت گرفت.

همچنین با هدف ترویج فرهنگ بومی مازندران، Cd موسیقی مازندرانی که با همکاری خواننده محبوب استان، جناب آقای رستگار آماده گردید، جهت فروش به علاقه مندان به نمایش گذاشته شد که با استقبال نسبتا خوبی از سمت دانش آموزان همراه بود.

در این فرصت از همکاری، زحمات و تلاش های ارزشمند اعضای محترم انجمن و نمایندگان کلاس ها، همکاران آموزشی، اداری و خدماتی، و از مشارکت و حمایت تک تک اعضای خانواده بزرگ پیشرو در اجرای این امر نیک و خداپسندانه صمیمانه سپاسگزاریم. خداقوت.


ادامه مطلب...

بازدید پایه چهارم

دانش آموزان پایه چهارم با هدف آشنایی با علم هواشناسی و ادوات آن، که مربوط به درس اجتماعی بود، به ایستگاه هواشناسی قراخیل رفتند و از آنجا بازدید نمودند.

مسابقات شطرنج شهرستانی

تیم شطرنج پیشرو با ترکیب ۷ نفر از دانش آموزان منتخب در این رشته، در مسابقات بین مدارس قائمشهر در جمع ۲۱ مدرسه و ۱۰۳ شرکت کننده موفق به کسب مقام پنجم شد. برای این دوستان فکور و تلاشگر و همه پیشرویی ها پیروزی و موفقیت را آرزومندیم. خداقوت.

اطلاعیه

به نام خدا

با سلام خدمت اولیا محترم

با توجه به تحریم های کاربری شرکت اپل، نرم افزار های ایرانی در گوشی های ایفون کارنمی کنند از جمله نرم افزار موبایل همکلاسی، تیم پشتیبانی نرم افزار به دنبال راه کار برای رفع این مشکل می باشد که طی هفته های آینده آپدیت جدید نرم افزار ارائه می شود و مشکل  خانواده های که از نسخه ios استفاده میکنند حل میشود.

با توجه به اینکه تمامی کارهای مدرسه با نرم افزار می باشد از جمله ( نامه ها ، اطلاعیه ها، رضایت نامه ها و ...) دسترسی پنل اولیا در سایت باز شده و تمامی امکانات نرم افزار را میتوانید از پنل اولیا در سایت استفاده کنید

نکنه 1: رمز نرم افزار و پنل اولیا در سایت یکی می باشد،  که روز 14 مهر در جلسه انجمن اولیا در یک کاغذ چاپ شده خدمت خانواده ها تحویل شد.

نکته 2: برای آزمون آنلاین باید از پنل دانش آموز از سایت وارد  شوید که  نام کاربری و رمز عبور پنل دانش آموز هر دو کد ملی دانش آموز می باشد بدون هیچ حرف یا عدد اضافه ای.

درصورت  وجود هرگونه  سوال در مورد  نرم افزار یا سایت با شماره تلفن    42222551  تماس بگیرید.

 

تیم پشتیبانی نرم افزار موبایل همکلاس دبستان پیشرو

مسابقات سرود مرحله شهرستانی

حضور گروه سرود منتخب مدرسه در مسابقات سرود مرحله شهرستانی

جشن نیکوکاری

امسال هم جشن نیکوکاری با حضور پرشور دانش آموزان و خانواده های پیشرویی همراه بود. با همدلی و همراهی همه پیشرویی ها مبلغ ۲۱۷۸۵۰۰ تومان جمع آوری شد که برای کمک به نیازمندان و ساختن روزهایی شاد در ایام عید برای آن ها استفاده خواهد شد.


ادامه مطلب...

حضور آتش نشان در دو کلاس پنجم

دانش آموزان پایه پنجم با توجه به درس شجاعت از کلاس فارسی، میزبان آتش نشان محترم آقای محمودی بودند. ایشان با پخش کلیپ های آموزشی و تعریف خاطرات خود در حین کار، تجارب جدیدی را برای بچه ها به ارمغان آوردند.

بازدید پایه دوم

بازدید دانش آموزان پایه دوم با هدف آشنایی با انواع صنایع دستی، سفالگری و ساخت سفال و... از موسسه صنایع دستی دستاورد صورت گرفت.

بازدید پایه سوم

بازدید دانش آموزان پایه سوم که مربوط به درس علوم و با هدف آشنایی با نیرو و انواع آن صورت گرفت در پارک ولیعصر برگزار گردید.

بازدید آمادگی

بازدید نوآموزان آمادگی در محل پارک سراج و با هدف آشنایی با طبیعت و محیط پیرامون و اجرای نقاشی همگانی در فضای باز برگزار شد.

لیگ فوتبال ساختمان یک

لیگ فوتبال بین تیم های منتخب هر کلاس برگزار شد و پس از چند روز رقابت و تلاش، تیم منتخب کلاس دوم صداقت قهرمان لیگ شدند.


ادامه مطلب...

تبریک تولد "شهید محمد بلباسی"

تولدت مبارک شهید مدافع وطن

مسابقات تئاتر مرحله شهرستانی

دانش آموزان هنرمند پیشرویی در مسابقات تئاتر مرحله شهرستانی حضور یافته و به هنرنمایی پرداختند. برای این دوستان گرامی و هنرور آرزوی موفقیت و پیروزی داریم. خداقوت

جشن مادر

به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر، با همکاری و تلاش دانش آموزان برنامه ای شاد و به یادماندنی برای بچه ها اجرا شد. بخش های برنامه شامل همخوانی سرود مادر توسط همه پایه ها، اجرای موسیقی، سرود کلاس دومی ها، نمایش، حضور مادر بزرگوار مدیر محترم مدرسه در برنامه و... بود. همچنین فعالیت های دیگر در قالب تقدیم نقاشی به مادر، درست کردن کاردستی، نامه ای به مادرم هم در کلاس ها به اجرا در آمد.


ادامه مطلب...

بازدید پایه دوم از گلخانه

دانش آموزان پایه دوم به گلخانه رفتند و با گل ها و گیاهان مختلف و تفاوت هر یک از نزدیک آشنا شدند. از همکاری خانواده محترم موسوی، والدین دانش آموز عزیز سید آتیلا موسوی از کلاس اول صمیمانه سپاسگزاریم.

خرید از مرکز استثنائی جوادالائمه

دانش آموزان پایه های دوم و سوم به مرکز آموزش استثنائی جوادالائمه(ع) رفتند و از نمایشگاه خیریه و آثار و دست ساخته های دانش آموزان این مرکز بازدید و در مجموع نزدیک به ۲ میلیون تومان خرید کردند.

بازدید پایه اول

بازدید دانش آموزان پایه اول از کتابخانه آبندانسر

نمایشگاه گل و کتاب و CD

به منظور تقویت حس نوع دوستی، تقسیم شادی ها و نمایش مهرورزی، کمک به خندان شدن لب های پرمهر همه کودکان در ایام سال نو، همزمان با  جلسه دیدار با اولیاء نمایشگاه و فروشگاه خیریه گل های آپارتمانی، کتاب و CD موسیقی در در روز شنبه مورخ 1397/12/4 در مدرسه برگزار گردبد که درآمدهای حاصل از آن برای کمک به خانواده های نیازمند در نظر گرفته شد. در این فرصت از همدلی، مشارکت و خرید همه خانواده های محترم  که در آستانه فصل گل و شادی، در تکثیر مهربانی، نشر محبت و تعالی انسانیت به اندازه خود سهم ارزنده ای داشتند تشکر می کنیم.

 


ادامه مطلب...