بازدید نوآموزان آمادگی

نوآموزان آمادگی به امامزاده حمزه(ع) رفتند و پس از زیارت و آشنایی با این مکان مقدس و طرح سوالات و پاسخ در این رابطه توسط مربیان و مشارکت خود نوآموزان، به مزار شهدا واقع در این امامزاده رفتند و پس از همخوانی فاتحه، به غبار روبی و شستشوی قبور مطهر شهدا پرداختند.

بازدید مشترک پایه های پنجم و ششم

دانش آموزان پایه های پنجم و ششم با هدف کمک به همنوع و حمایت از تلاش و کوشش دانش آموزان مدرسه استثنائی حاج ناصر مهدوی، به این مرکز رفتند و پس از بازدید از نمایشگاه خیریه این مرکز نسبت به خرید اقدام نموده و در این کار خیر و خداپسندانه شرکت داشتند.

افتخارآفرینی آقامهدی

آقای "مهدی حق گوی" از کلاس دوم محبت موفق به کسب مقام دوم در مسابقات کاراته رده سنی خردسالان شد. این پیروزی را به خانواده محترم حق گوی و همه پیشرویی ها تبریک می گوئیم.

پیشرویی ها در راهپیمایی 22 بهمن 97

حضور دانش آموزان پیشرویی در راهپیمایی 22 بهمن

محصولات کلاس سوم بوعلی سینا

دانش آموزان کلاس سوم بوعلی سینا بذر لوبیای چشم بلبلی را در یک گلدان کاشته بودند و پس از مراقبت و گذشت زمان بالاخره به بار نشست و محصول داد.

 

افتخار آفرینی کارن

کسب مقام سوم استانی در مسابقات کاراته کودکان توسط کارن صادقی عزیز از کلاس دوم شجاعت

نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان به مناسبت دهه فجر

لذت آموزش و یادگیری در پیشرو


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری

طرح جمع آوری درب بطری و تبدیل آن به ویلچر!!

  


ادامه مطلب...

مراحل کشت هیدروپونیک

روند رشد گیاهان در کشت هیدروپونیک

آموزش برای ششمی ها

حضور ماموران محترم سازمان آتش نشانی در کلاس ششم و پاسخگویی به سوالات ششمی ها

جشن انقلاب

پیشرویی ها هم با اجرای برنامه های متنوع و شاد، ۴۰ سالگی انقلاب را با هم جشن گرفتند. از جمله بخش های برنامه می توان به این موارد اشاره کرد: اجرای موسیقی، اجرای شعر انقلاب، نمایش طنز، مسابقه، سرود، مسابقه معلمان، همخوانی سرود ای ایران، پخش کلیپ در کلاس ها و...

در آخر هم همه دانش آموزان در کلاس ها با شیرینی پذیرایی شدند.


ادامه مطلب...

طرح سبزه نارنج

با توجه به نزدیک شدن ایام عید و با هدف هدرنرفتن گندم به عنوان سبزه عید، طرح "سبزه نارنج" در این مدرسه به اجرا درآمد. در این طرح دانش آموزان هر کلاس نفری دو عدد نارنج به مدرسه آوردند و پس از آبگیری نارنج ها، تخم نارنج جدا و بسته بندی شد تا جهت کاشت سبزه نارنج در منزل مورد استفاده قرار گیرد. در این فرصت از تلاش و زحمات همه همکاران آموزشی و اداری و خانواده بزرگ پیشرو جهت اجرای این طرح صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

افتخار آفرینی بهنود

بهنود اولادی دانش آموز کلاس چهارم امام موسی صدر، در مسابقات بدمینتون که به مناسبت دهه فجر برگزار شد به مقام سوم دست پیدا کرد. این پیروزی را به بهنود عزیز و خانواده محترمشان و همه پیشرویی ها تبریک می گوئیم.

 

جلسه شورای معلمان

در جلسه شورای معلمان این هفته، که با حضور همه همکاران آموزشی و اداری برگزار شد، همکاران پایه اول، تدریس گروهی با موضوع کنترل خشم و عوامل موثر در آن را اجرا نمودند.


ادامه مطلب...

مسابقات دستی تجسمی مرحله شهرستانی

حضور دانش آموزان پیشرویی در مرحله شهرستانی مسابقات دستی-تجسمی در رشته های طراحی، نقاشی و خوشنویسی

با آرزوی موفقیت برای هنرمندان پیشرویی

دومین اردوی شبانه

دومین اردوی شبانه ویژه دانش آموزان پایه های چهارم و ششم پنجشنبه شب برگزار شد. میهمانان ویژه ی این برنامه دانش آموزان پایه ششم سال گذشته بودند که با هماهنگی و دعوت به مدرسه دوباره گرد هم جمع شدند و به تجدید خاطره پرداختند. در این شب هم بازی ها و برنامه های از قبل طراحی شده برای بچه ها به اجرا درآمد.

در این فرصت از تلاش ها، زحمات و پیگیری های همه همکاران محترم به ویژه سرکار خانم علی نیا و جناب آقای عرب و حضور همه همکارانی که پسران پیشرو را در این اردو همراهی کردند و در خلق این تجربه دلچسب نقش بسزایی داشتند صمیمانه سپاسگزاریم. خداقوت


ادامه مطلب...

اردوی شبانه ۹۷ پیشرو

بر اساس برنامه سالانه مدرسه و با هدف تقویت مهارت های فردی و اجتماعی دانش آموزان، تقویت حس مسئولیت پذیری، ایجاد شور و نشاط در آن ها و تجربه زندگی گروهی، اردوی شبانه برای دانش آموزان پایه های سوم تا ششم در نظر گرفته شده است. در این اردو دانش آموزان طبق گروه بندی که از قبل انجام شده در محل های مشخص استقرار پیدا می کنند. ادامه ی برنامه با شرح وظایف هر یک از اعضاء گروه، اجرای نماز، اجرای بازی های طراحی شده، صرف شام که با مشارکت و همکاری خود دانش آموزان اجرا می شود، پخش انیمیشن، صرف میوه و پفیلا و... همراه خواهد بود.

این اردو چهارشنبه شب برای دانش آموزان پایه های سوم و پنجم و پنجشنبه شب برای پایه های چهارم و ششم اجرا می شود.

گزارش تصویری اردوی شبانه را از اینجا دنبال نمائید...


ادامه مطلب...

سید علی نوربخش و بلدرچینش

نوآموز آمادگی آقای سیدعلی نوربخش بلدرچینش رو بعد از کامل شدن دوره رشدش، به مدرسه آورد و به همکلاسی هاش نشون داد.

کشت هیدروپونیک

به منظور آشنایی دانش آموزان با کشت هیدروپونیک این طرح در ساختمان ۲ در حال اجراست.