بازدید از امام زاده محمد

کلاس اولی ها امروز یکشنبه 29 اردیبهشت از امام زاده محمد بازدید کردند،در این بازدید بچه ها از جاهای مختلف امام زاده دیدن کردن و سوالات خود را از آقای کاووسی و معلمان حاضر پرسیدند در این بازدید بچه ها وضو گرفتند و نماز خوانند.

جشنواره منتخبین مسابقات

به رسم هر سال مراسم تجلیل از دانش آموزانی که در طول سال تحصیلی 97-96 توانستند در مسابقات درون مدرسه ای و شهرستانی در بخش های ورزشی،فرهنگی،هنری،قرآنی و بهداشتی رتبه کسب کنند برگزار شد در این مراسم با حضور مدیریت محترم مدرسه پیشرو جناب آقای عابدی جوایز اهداء شد.


ادامه مطلب...

جلسه شورای معلمان

آخرین جلسه شورای معلمان در سال تحصیلی 97-96 با حضور تمامی معلمان و کادر اداری با محوریت مدیریت محترم مدرسه پیشرو جناب آقای عابدی در تاریخ 97/2/26 برگزار گردید

اردو داخل مدرسه ای

دانش آموزان پایه دوم همراه معلمانشان در مدرسه اردو برگزار کردند،در این اردو بچه ها لحظات شادی رو با بازی های مختلف همچون شطرنج و منچ برای خود رقم زدند

عبور از خیابان

دانش آموزان پایه سوم جهت بازدید از آموزشگاه تعلیم رانندگی در طول مسیر با نحوه عبور و مرور از خیابان و خط عابر پیاده و عبور از ریل قطار آشنا شدند و در همین حین دانش آموزان کلاس امیر کبیر بر روی ریل قطار تمرین حفظ تعادل کردند.

آشنایی با پروررش کرم ابریشم

با هدف آشنایی دانش آموزان با چگونگی پرورش کرم ابریشم و همچنین آشنایی با یکی از مشاغل و فعالیت بومی محلی استان مازندران ، با همکاری اداره توسعه ی نوغانداری استان مازندران مستقر در روستای آهنگر کلا ، کرم ابریشم به مدارس آورده شد.

حدود 22 هزار کرم ابریشم بسیار کوچک و تازه متولد شده به مدرسه منتقل شد و در تمامی کلاس ها ، کلیه دانش آموزان از نزدیک ضمن مشاهده کرم های ابریشم با نحوه تغذیه ، رشد و تبدیل شدن به پیله و پروانه و نخ ابریشم آشنا شدند.

دومین مرحله تور درون شهری

از جمله عمده وظایفی که بر عهده مدارس ، به ویژه در دوره عمومی است کمک به سازگاری اجتماعی و جامعه پذیری دانش آموزان است. امروز ، سه شنبه شنبه ، هیجدهم اردیبهشت ماه ،  دانش آموزان سال چهارم طی یک سفر بدون همراهی هیچ یک از عوامل مدرسه آن ها با طی کردن خیابان آیت اله صالحی مازندرانی ( خیابان تهران ) رفتند و پس از استقرار در ایستگاه به نوبت ، خودشان سوار تاکسی شده و با پولی که همراه هر کدام بود کرایه خود را پرداخت نموده و مقصد خود را اعلام کردند. در نهایت در مقابل درب مصلا واقع در البرز 13 ( چهار راه حسن آباد ) پیاده شدند. با همراهی عوامل مدرسه از عرض خیابان گذشته و به مدرسه مراجعه کردند. 

گزارشات دانش آموزان ، عکس العمل شهروندان ، مغازه داران نزدیک به ایستگاه تاکسی ، راننده های محترم و پرتلاش تاکسی و شکل گیری یک تجربه جذاب ، لحظات سرشار از نشاط را  نشان می داد.

در این فرصت از همکاران گرامی آقایان متدین ،رمضانیو سرکار خانم علیزاده به جهت مشارکت در اجرای این فعالیت مهم و ارزشمند صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

اهداء خون

طبق دعوت قبلی و شناسایی افراد داوطلب به اهداء خون و همچنین اطلاع رسانی به کلیه خانواده های محترم ، امروز یکشنبه از ساعت 14 ، گروه سیار سازمان انتقال خون استان مازندران براساس هماهنگی های به عمل آمده با دعوت مدرسه پیشرو به قائم شهر آمدند و به علت عدم امکان استقرار در خیابان مدرسه  و احتمال ایجاد ترافیک ، در چهار راه حسن آباد ، جنب مصلا نمازجمعه ، مقابل درب دوم مصلا مستقر و اقدام به خون گیری از اولیاء داوطلب مراجعه کننده و سایر داوطلبان کرد. در این برنامه ، دانش آموزان نیز خانواده های خود را همراهی نموده و در هنگام خون دهی والدین خود ، در کنار آن ها ایستادند.


ادامه مطلب...

جشن روز معلم

جشن روز معلم در تاریخ 97/216 به پاس زحمات بی دریغ و خالصانه ی این عزیزان امروز برگزار کردیم.

این جشن با شکوه از بخش های مختلفی همچون اجرای سرود معلم توسط دانش آموزان پنجم و ششم و اجرای موسیقی تشکیل شده بود

و در نهایت از زحمات بسیار زیادی که نمایندگان کلاس ها و همه ی عزیزانی که ما را در برگزاری این جشن با شکوه یاری نمودند تشکر ویژه به عمل می آوریم.


ادامه مطلب...

اهداء میوه خشک به مناسبت روز معلم

به مناسبت روز معلم خانواده محترم دانش آموز پایه پنجم کیارش قبادی به تمامی همکاران مدرسه میوه خشک اهداء کردند،که جا دارد صمیمانه از خانواده قبادی تقدیر و تشکر نماییم.

شالیزار پیشرو

شالیزار مدرسه پیشرو در تاریخ 97/2/16 آماده شد و دانش آموزان جهت  آشنایی با کار در شالیزار به نوبت کلاس بازدید کردند،در این طرح دانش آموزان با نحوه آماده کردن زمین شالیزاری،کار کشاورزان،کاشت شالی،فضای کیمه،ابزار و لباس مخصوص کشاورزان آشنا شدند.


ادامه مطلب...

بسته پذیرایی فرشگاه آرین

به مناسبت نیمه شعبان از طرف هایپر مارکت آرین بسته های پذیرایی به دانش آموزان مدرسه پیشرو داده شد،که جا دارد از مدیریت محترم هایپر مارکت آرین کمال تشکر را داشته باشیم.

روز معلم مبارک

یاد و خاطره قافله سالار معلمان شهید

فیلسوف فرزانه آیت الله مرتضی مطهری (ره) و روز معلم گرامی و جاودانه باد

نوشتن گزارش بازی نساجی

گزارش بازی تیم نساجی توسط دانش آموزان کلاس اول نوشته ودر کلاس خوانده شد بچه وقتی که فهمیدن تکلیفشان نوشتن گزارش بازی می باشد بسیار خوشحال شدند.

بازدید از چاپ خانه

دانش آموزان پایه پنجم و ششم جهت آشنایی با مشغال در تاریخ 97/2/10 از مرکز چاپ بنر بازدید کردن و از نحوه ارائه خدمات و درآمد این کار آشنا شدن

تو درون شهری...

از جمله عمده وظایفی که بر عهده مدارس ، به ویژه در دوره عمومی است کمک به سازگاری اجتماعی و جامعه پذیری دانش آموزان است. امروز ، دوشنبه ، دهم اردیبهشت ماه ،  دانش آموزان سال پنجم و ششم طی یک سفر بدون همراهی هیچ یک از عوامل مدرسه آن ها با طی کردن میدان امام به ایستگاه تاکسی رسیدند و به مرکز شهر رفتند و از آنجا به خیابان آیت اله صالحی مازندرانی ( خیابان تهران ) رفتند و پس از استقرار در ایستگاه به نوبت ، خودشان سوار تاکسی شده و با پولی که همراه هر کدام بود کرایه خود را پرداخت نموده و مقصد خود را اعلام کردند. در نهایت در مقابل درب مصلا واقع در البرز 13 ( چهار راه حسن آباد ) پیاده شدند. با همراهی عوامل مدرسه از عرض خیابان گذشته و به مدرسه مراجعه کردند. 

گزارشات دانش آموزان ، عکس العمل شهروندان ، مغازه داران نزدیک به ایستگاه تاکسی ، راننده های محترم و پرتلاش تاکسی و شکل گیری یک تجربه جذاب ، لحظات سرشار از نشاط را  نشان می داد.

در این فرصت از همکاران گرامی آقایان درویش خضری ،متدین و علیزاده و سرکار خانم قاسمیان به جهت مشارکت در اجرای این فعالیت مهم و ارزشمند صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

کلاس درس در فضای باز

کلاس درس در فضای باز یک روز بهاری چهارم الف و ب (اندازه گیری و پیدا کردن مساحت اشکال هندسی در پارک)

جلسه شورای معلمان

جلسه شورای معلمان با حضور تمامی عوامل آموزشی و اداری مدرسه پیشرو و مدیریت محترم جناب آقای عابدی در تاریخ 97/2/5 برگزار شد.

میهمانان مزرعه پیشرو

مزرعه پیشرو امروز میزبان سه مهمان دوست داشتنی بود. یک گوسفند و یک بره ی کوچولو  و یک گوساله چند ماهه که خیلی نظر بچه ها رو به خودشون جلب کرده بودند. بچه ها امروز ذوق و شوق زیادی داشتند و از همدیگه در مورد این حیوانات سوال می پرسیدند.


ادامه مطلب...

کسب مقام سفیران سلامت

سفیران سلامت پیشرو در جشنواره تجلیل از برگزیدگان شهرستانی مسابقات بهداشتی بین سفیران سلامت
???? کوشان رستمی از پایه چهارم در رشته مقاله نویسی
????مهیاد قربان زاده از پایه سوم در رشته نقاشی موفق به کسب مقام در این مسابقات گردیدند.