شکار لحظه ها

صحنه ای که به وفور در پیشرو دیده می شود و نشان از قلب پرمهر و دستان سخاوتمند تک تک دانش آموزان پیشرو دارد. سپاس از معلم گرامی پایه ششم بابت حسن توجه و ارسال این عکس...

نذری صائم

دانش آموز عزیز کلاس دوم شجاعت آقای صائم رهبر به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) با حلوای نذری از همکلاسی هایش پذیرایی کرد. از خانواده محترم ایشان بابت ایجاد این فرصت معنوی برای صائم جان و همکلاسی هایش کمال تشکر را داریم.

مراسم شهادت حضرت رقیه

به مناسبت شهادت حضرت رقیه(س) دانش آموزان عزیز محمدطاها حیدریه از کلاس اول راستی و امیرعلی صادق نژاد از کلاس دوم محبت برای پیشرویی ها مداحی اجرا نمودند.

جشن قرآن پایه اول

جشن آغاز یادگیری قرآن ویژه پایه اول با همکاری و کمک نمایندگان کلاس ها و با حضور معلمان پایه اول، روحانی مدرسه و معاون پرورشی در نمازخانه مدرسه برگزار شد. این برنامه شامل بخش هایی همچون پخش کلیپ، همخوانی قرآن توسط دانش آموزان هر کلاس، شعرخوانی و داستان گویی آقای محمدی روحانی مدرسه و در آخر هم پذیرایی بود. در این فرصت از زحمات و تلاش های نمایندگان محترم پایه اول صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

مهمانان جدید مزرعه پیشرو

این هفته بوقلمون ها مهمان مزرعه پیشرو بودند و باز هم جذاب و دیدنی برای بچه ها...

جلسه شورای معلمان

جلسه شورای معلمان با حضور همه کارکنان پیشرو در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید. در این برنامه سرکار خانم کاظمی کارشناس ارشد روانشناسی حضور داشتند که به نکات و آموزه های قابل توجهی در رابطه با شناخت نیاز دانش آموزان، خودآگاهی و... اشاره داشتند.ادامه مطلب...

بازدید پایه دوم از مصلی

دانش آموزان پایه دوم با هدف آشنایی با مصلی و مسجد، به مصلی نمازجمعه رفتند و در آنجا با قسمت های مختلف مساجد همچون منبر، محراب و کاربرد آن آشنا شدند و لحظاتی را به توضیحات حاج آقا مرادی گوش دادند و با مفاهیم جدیدی آشنا شدند.

انتخابات انجمن

انتخابات انجمن اولیاء و مربیان مدرسه با حضور نمایندگان کلاس ها و مدیر مدرسه در دفتر مدیریت برگزار گردید و پس از رای گیری اعضای انجمن سال تحصیلی جدید انتخاب گردیدند.

بازدید دومی ها

بازدید کلاس دومی ها از پارک ولیعصر با هدف آموزش در فضای باز و طبیعت صورت گرفت.

اردوی کشتی ساختمان 2

اردوی کشتی ساختمان 2 که در سال تحصیلی گذشته به دلیل شرایط جوی برگزار نگردید، با هماهنگی با اسکله بابلسر و اردوگاه  شهید رجایی در روز چهارشنبه مورخ 96/7/18 با حضور دانش آموزان، مربیان، معاونین و مدیر ساختمان 2 برگزار گردید. در این برنامه اردویی، دانش آموزان سوار اتوبوس های دریایی شدند و نزدیک به یک ساعت درآب های دریای مازندران ، سیر و سفر نموده و از تجربه سفر دریایی لذت بردند. سپس در مجموعه آموزشی رفاهی شهید رجایی اسکان نموده و در مجموعه تفریحی آنجا ساعاتی خوش را در کنار هم گذراندند. بازی در پارک مجموعه آموزشی رفاهی شهید رجایی ، میل کردن ناهار و ... از جمله فعالیت های دیگر دانش آموزان در این برنامه بود.

در این فرصت از همکاری، تلاش و زحمات ارزشمند همه همکاران پبشرو، به ویژه همکاران حاضر در اردو به جهت خلق یک روز به یادماندنی و خاطره انگیز و ایجاد نشاط وصف نشدنی در دانش اموران، صمیمانه سپاسگزاریم و برای همه از خداوند متعال سلامتی و موفقیت را آرزومندیم. خداقوت


ادامه مطلب...

آقای پلیس در پیشرو

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با هدف آشنایی دانش آموزان با این سازمان، آقای پلیس با ماشین پلیس به مدرسه آمد و دانش آموزان پیشرویی با این شغل و برخی خدمات نیروی انتظامی آشنا شدند. همچنین دانش آموزان با موافقت و اجازه از آقای پلیس وارد ماشین پلیس شدند و لوازم موجود در آن را از نزدیک دیدند. در این فرصت از جناب سروان فرجی، پدر دانش آموز عزیز  آرتین فرجی از پایه دوم، بابت همکاری و حضور در مدرسه که باعث کسب تجربه ای جدید برای دانش اموزان پیشرویی شد صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

مرکز بهداشت

طرح معاینه پدیکلوز و وارنیش تراپی با هماهنگی قبلی با واحد بهداشت مدرسه، توسط پزشک و کارشناسان مرکز بهداشت برای دانش آموزان پیشرویی به اجرا درآمد.


ادامه مطلب...

بازدید آمادگی ها

نوآموزان آمادگی با توجه واحد کار آشنایی با مشاغل به سازمان آتش نشانی شهید کلامی رفتند و تجربیات جدیدی را کسب نمودند. همچنین پلاکاردهایی که از قبل آماده شده بود را در دست گرفته و در آنجا برای آقای آتش نشان شعر خواندند.


ادامه مطلب...

بازدید پایه چهارم

بازدید پایه چهارم از محله ی اطراف مدرسه با هدف آشنایی با محله، همسایگان و روابط اجتماعی در محلات صورت گرفت.

بازدید پایه سوم

دانش آموزان پایه سوم با توجه به درس مطالعات اجتماعی و با هدف آشنایی با نحوه ی صدور شناسنامه و سایر خدمات اداره ثبت احوال از این اداره بازدید داشتند و نکات جالب را برای خود یادداشت نمودند.


ادامه مطلب...

بازدید پایه پنجم

کلاس پنجمی ها به سازمان هلال احمر قائمشهر رفته و با وظایف هلال احمر و سازمان های کمک کننده در حوادث آشنا شدند.


ادامه مطلب...

بازدید ششمی ها

دانش آموزان پایه ششم با هدف "تفکر و پژوهش در مورد دیدنی های سرزمین من" به  آرامگاه سید زرین نوا در روستای چمازکتی رفتند و در آن جا تجربه های جالب و جدیدی را کسب نمودند.


ادامه مطلب...

زیباسازی سالن سختمان 2

چند روزیست که سالن ساختمان شماره 2 رنگ و بوی خاصی گرفته است...


ادامه مطلب...

مزرعه پیشرو

آغاز این هفته با حضور مهمانان جدیدی در مزرعه ی کوچک پیشرو همراه بود. اردک ها به مدرسه ی ما آمدند و فضایی شاد و پر از سوال را برای بچه ها رقم زدند!

مزرعه ی پیشرو که از سال های گذشته برپا شده و هر هفته پرندگان و حیوانات اهلی جدیدی در آن برای دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود، در سال تحصیلی جدید دوباره رونق گرفته و باز هم موقعیتی فراهم شده تا دانش آموزان بتوانند با شغل مزرعه داری و پرورش حیوانات اهلی و نحوه ی نگهدای از آنان آشنا شوند. همچنین می توانند در صورت تمایل و با هماهنگی قبلی حیوانات اهلی که درمنزل خود نگهداری می کنند را برای تماشای دیگر دانش آموزان به مزرعه ی مدرسه بیاورند.

در این فرصت از خانواده محترم نوآموز آمادگی آقای محمد امین رمضانی بابت همکاری و آوردن اردک به مدرسه تشکر می کنیم.


شورای معلمان

جلسه شورای معلمان با هدف هم اندیشی و انتقال تجربیات و اطلاعات همکاران پیشرو ، در روز شنبه مورخ 97/7/14 در مدرسه برگزار گردید.

همچنین پس از پایان این جلسه، اولین جلسه هماهنگی با معلم کلاس، از ساعت 15 الی 16/30 در کلاس ها برگزار گردید.