جلسه شورای دانش آموزی

اولین جلسه شورای دانش آموزی به منظور معارفه اعضاء شورا و بررسی رویکردها و برنامه های پیشنهادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی در روز شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید.
با آرزوی موفقیت برای این دوستان عزیز و همه گل پسرهای پیشرو.

نه به کیسه های پلاستیکی

می دانستید زمانی که کیسه‌های پلاستیکی به دریا ریخته می‌شوند اغلب لاک پشت‌ها به خیال این‌که آن‌ها «ژله ماهی» هستند و در طبیعت پرندگان به هوای این‌که یک چیز خوشمزه پیدا کرده‌اند به سمت‌شان هجوم می‌برند؟

میدانستید چند صد سال طول می کشد تا پلاستیک ها تجزیه شوند؟

 طرح نه به کیسه های پلاستیکی با هدف حفظ محیط زیست  ، در خانواده بزرگ پیشرو و با همکارای دانش آموزان پیشرویی در حال اجرا می باشد.

گرامیداشت هفته بسیج

هفته بسیج تمام شدنی نیست. نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن "یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود".

چهل و دومین سالگرد بسیج مستضعفین گرامی باد.

شهادت حضرت معصومه(س)

کبوتران، سیاه پوش غمی بزرگ بر رواق حرم مرثیه می خوانند و زائران ، اشک ریز و ماتم زده، رفتنت را به سوگ نشسته اند.

▪️وفات حضرت فاطمه معصومه (س) تسلیت باد . ▪️

کسب مقام برتر استانی

همکار عزیز سرکار خانم نظرپور
کسب مقام برتر استانی در برنامه "معلم پژوهنده" را به شما تبریک و شادباش عرض می نماییم
و از خداوند منان سلامتی و موفقیت برای شما و خانواده بزرگ پیشرو آرزومندیم.
دست مریزاد،خدا قوت


ادامه مطلب...

شورای دانش آموزی

طلایه داران گام دوم انقلاب باز هم با شرکت در انتخابات شورای دانش آموزی سرنوشت خود را با دستان خود نوشتند.

دانش آموزان مدرسه "پیشرو" هرچند غیر حضوری اما با شور و اشتیاق به نمایندگان منتخب خود رای دادند تا مدرسه شان را با دستان توانمند خود پویاتر نمایند.

انتخابات دانش آموزی، چهارشنبه در شبکه شاد از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ ادامه یافت،

و اسامی منتخبین شما مهربانان به این قرار است.


آقایان........

✅ نفر اول، محمد مهدی بلباسی (پنجم پروفسورحسابی)

✅نفر دوم، کارن اکبری (چهارم دکتر چمران)

✅ نفر سوم، پویان قدیری (ششم سردارسلیمانی)

✅نفر چهارم، امیر علی صادق نژاد(پنجم شهیدبلباسی)

✅ نفرپنجم، محمد سیفی برنجستانکی ( پنجم پروفسورحسابی)

✅نفر ششم، طاها عبادی (ششم میرزا کوچک خان)

✅نفر هفتم، محمدمهدی باقرزاده (ششم شهیدبهشتی)

✅نفرهشتم، سهند پارسیان(چهارم موسی صدر)

✅ نفر نهم، مانی زارع (پنجم پروفسورحسابی)جشن آب پایه اول

آب آبی دریا آبی                      ما میخوانیم چه عالی
داستان های قرآنی                     آن نور آسمانی

در راستای با سواد شدن دانش آموزان اول ابتدایی، جشن آب در روز دوشنبه 17 آبان سال 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد و روز شادی برای داداش های گل پایه اول رقم خورد.
این روز را به همه ی خانواده های پیشرو تبریک می گوییم.


ادامه مطلب...

افتخاری دیگر برای پیشرو توسط آقا هانی

دوست عزیزمون آقای هانی عیسی نیا از کلاس پنجم شهید بلباسی در مسابقات کشوری "چالش ساخت کاوشگر" شرکت کرده و موفق به کسب "مقام اول" در سطح کشور گردیدند.
این موفقیت بزرگ را به آقا هانی پرتلاش، خانواده محترم عیسی نیا که همواره همراه و حمایتگر ایشان بودند و همه پیشرویی ها تبریک گفته و برای همه فرزندان ایران زمین، روحیه تلاشگری، جستجوگری و اراده ای قوی در مسیر رسیدن به اهداف بزرگ تر آرزومندیم.
خداقوت هانی جان

جلسه انجمن اولیا و مربیان

               

امروز دوشنبه مورخ 1400/8/10 انتخابات انجمن اولیاء و مربیان دبستان با حضور نمایندگان محترم کلاس ها ، موسس و مدیریت مجموعه و معاون پرورشی دبستان در نمازخانه مدرسه برگزار گردید.
در این جلسه، پس از طرح حدود انتظارات و تعاملات بین انجمن اولیاء و مدرسه، شرح وظایف هر یک از اعضاء انجمن و... انتخابات برگزار شده که پس از شمارش آراء، اعضاء انجمن اولیاء و مربیان پیشرو به شرح زیر برگزیده شدند:
رئیس انجمن سرکار خانم زینب فرهادپور ، معاون خانم نسیبه غزانی ، منشی خانم مائده قربانی ، و سرکار خانم ها زهرا محمدی،مائده قاسم زاده،سکینه مشهدبان،کوثر ابکائی،الهه قزی،فریده حسن زاده،سهیلا بصیر ت دار،آتنا اولادی به عنوان اعضاء اصلی تعیین گردیدند.

در این جلسه تقدیر و تشکر از رئیس و اعضای انجمن سال 1400-1399 به عمل آمد.


ضمن آرزوی سلامتی برای همه این عزیزان، امیدواریم به لطف خداوند و با همکاری و همراهی اعضاء محترم انجمن و نمایندگان کلاس ها، سال تحصیلی سرشار از موفقیت و سربلندی و پویایی برای فرزندان پیشرو بسازیم.

طرح جمع آوری درب های بطری

- -
این طرح با هدف آشنایی با فرهنگ بازیافت، تفکیک زباله، ایجاد و تقویت حس نوع دوستی، وحدت، مسئولیت پذیری و... هر سال در این دبستان برگزار می گردد.
به موجب این طرح دانش آموزان پیشرویی درب بطری هایی که در منزل استفاده می شود (درب بطری آب معدنی، دوغ، مواد شوینده و...) را در طول هفته جمع آوری کرده و روزهای چهارشنبه به مدرسه تحویل می دهند ، که طبق قرار هر سال، پایان سال تحصیلی همه درب های بطری به فروش رسیده و درآمد حاصل از فروش درب بطری ها صرف خرید ویلچر برای نیازمندان می گردد.

دوشنبه های پر مهر

                 

دوست های خوب پیشرویی که همیشه در کارهای خیر مشارکت می‌کنند.این بار در طرح دوشنبه های پرمهر شرکت کردند که با همدلی پسرای خوبمون در دوره اول و دوم پیشرو در ماه مهر مجموعا مبلغ ۶،۷۸۲،۰۰۰ ریار جمع آوری شد که جهت کمک به نیاز مندان تقدیم کمیته امداد امام خمینی شهرستان شد.

سپاس از مهربونی شما خوبان


ادامه مطلب...

دوشنبه های مهربانی

                        

دوشنبه های مهربانی

دوشنبه های پر مهر

                           

طرح دوشنبه های پر مهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و به منظور آشنایی دانش آموزان با فرهنگ نوع دوستی و صدقه دادن، هر هفته روز دوشنبه در مدرسه برگزار می گردد. جهت تقویت حس همدلی در فرزندان پیشرو لطفا از روز قبل مبلغ دلخواه را در اختیار دانش آموز قرار دهید تا صبح دوشنبه بتواند در این طرح شرکت نماید.

افتخارآفرینی آقا حامد شریفی

                   

دوست عزیزمان آقای حامد شریفی از کلاس چهارم دکتر سمیعی در مسابقات استعدادیابی اسکیت موفق به کسب مقام دوم در سطح شهرستان گردیدند. این پیروزی افتخارآفرین را به حامد عزیز، خانواده محترم شریفی و همه پیشرویی ها تبریک گفته و برای تک تک گل پسرهای پیشرو و فرزندان ایران سربلندی و موفقیت های پیاپی در تمام مراحل زندگی را از خداوند بزرگ آرزومندیم.

گرامیداشت روز جهانی کودک

                

به مناسبت روز جهانی کودک، جشنواره دانش آموزی لباهنگ (از آهنگ خوشحال و شاد و خندانم) در کانال "مدرسه پیشرو" در شبکه شاد برگزار گردید که با استقبال خوبی از سمت گل پسرهای هنرمند و مشتاق پیشرویی همراه بود و آثار ارسالی در کانال فرهنگی مدرسه به اشتراک گذاشته شد. همینطور فعالیت هایی از قبیل پخش کلیپ های شاد در کانال های کلاسی، مسابقه نقاشی و برپایی نمایشگاه، زنگ بازی در مدرسه نیز به اجرا درآمد.
همچنین با شعار هفته ملی کودک (حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی) و با رعایت پروتکل های بهداشتی گردهمایی کوچکی در حیاط مدرسه برای عزیزان حاضر ترتیب داده شد.
از خداوند بزرگ برای همه فرزندان ایران زمین و همه کودکان جهان، سلامتی آرامش و موفقیت را آرزومندیم.

هفته نیروی انتظامی

            

هفته نیروی انتظامی گرامی باد


به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، همچنین پاسداشت مقام عزیزان زحمت کش در اداره نیروی انتظامی کشور، مسابقه نقاشی و برپایی نمایشگاه از نقاشی ها و تهیه کلیپ از آثار دانش آموزان برگزار شد.
در این فرصت از زحمات شبانه روزی همه این عزیزان و والدین محترم پیشرویی شاغل در این ارگان سپاسگزاریم و تبریکات ویژه خود را تقدیم این قشر پرتلاش در سراسر کشور می نمائیم. خداقوت

مراسم عزاداری

           

مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با همکاری دوستان عزیز و هنرمند پیشرویی برگزار شد.

با تشکر از مداحان خوب پیشرویی
آقایان علی شجاعی، محمد مهدی روحی، مرصاد صمدی، پویان جعفری

رحلت پیامبر

              

چقدر آخر این ماه سخت و سنگین است
تمام آسمان و زمین بی قرار و غمگین است

فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) بر همه مسلمانان و پیروان راه حق تسلیت باد

روز آتش نشانی

              

 ۷ مهر روز آتش نشان 
با همکاری صمیمانه آقای احمد زاده پدر نوآموز دوره آمادگی دبستان "پیشرو"
ضمن سپاس از زحمات و حضور ایشان، قدردان کوشش همه تلاشگران و آتش نشان های عزیز در سازمان آتش نشانی کشور هستیم.

اربعین حسینی

          

ایام عزاداری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) بر همه عاشقان راه حسینی تسلیت باد

مراسم بازگشایی مدرسه

   

برنامه آغاز سال تحصیلی با همکاری و هنرنمایی دانش آموزان خوش ذوق پیشرویی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و طبق نوبت دهی مشخص برای همه ی پایه ها برگزار گردید.
همچنین جشن شکوفه ها برای نوآموزان دوره آمادگی و دانش آموزان پایه اول با هدف آشنایی اولیه دانش آموزان با محیط مدرسه و معلم کلاس همینطور برقراری ارتباط عاطفی بین خانه و مدرسه برگزار شد.
امسال به پاس قدرشناسی از مقام شامخ "مدافعان سلامت" و توجه و تاکید بر اهمیت رعایت نکات بهداشتی و نقش موثر آن در شکست ویروس کرونا، که البته بهترین قدردانی از کادر درمان همین رعایت ها و کمک به ایشان است، از چند مادر زحمتکش و مدافع سلامت جهت نواختن زنگ مهر در پیشرو دعوت به عمل آمد و دانش آموزان پیشرویی سال تحصیلی خود را با حضور سراسر مهر این عزیزان و سپاس از زحمات شبانه روزی قشر زحمتکش پرستاران و جامعه پزشکی کشور به شایستگی آغاز نمودند.
خداقوت به کادر درمان و همه کسانی که در مسیر شکست این بیماری منحوس صادقانه تلاش می کنند. در این فرصت نام، یاد و خاطره شهیدان مدافع سلامت را هم گرامی داشته و برای کادر درمان و همه جهانیان آرزوی سلامتی و سرافرازی داریم.


ادامه مطلب...

کسب مقام برتر در جشنواره اقدام پژوهی

                                           

سرکار خانم نظرپور آموزگار پرتلاش پایه دوم
کسب مقام برتر شهرستانی در برنامه "معلم پژوهنده" را به شما و خانواده بزرگ پیشرو تبریک می گوئیم. سلامتی و موفقیت روزافزون را برای شما و همه همکاران گرامی از خداوند مهربان آرزومندیم..
خداقوت

جلسه توجیهی اولیاء، توزیع بسته آموزشی و کتاب

        

جلسه توجیهی اولیاء پایه های دوم، چهارم و دوره آمادگی در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۶/۲۴ در دو نوبت مجزا برای هر کلاس و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید. همچنین در پایان جلسه، بسته های آموزشی مهرماه (DVD تدریس ها+کاربرگ) و کتاب های درسی توزیع گردید.
این جلسه برای پایه های اول، سوم، پنجم و ششم در روز شنبه با حضور اولیاء برگزار خواهد شد.

کاشت پنبه در مزرعه پیشرو

"کاشت پنبه" در مزرعه پیشرو به همت همکار گرامی سرکار خانم روشنی انجام شد. به این شکل که اول بذر پنبه رو مرطوب و بعد از چند روز که جوانه زد در خاک مزرعه کاشته شد. حالا باید چند هفته ای منتظر باشیم تا نتیجه کاشت این گیاه در مزرعه رو ببینیم.
امروزه در جهان استفاده های زیادی از پنبه در صنعت های مختلف میشه. خوبه که ما هم با نحوه ی کاشت و تولید این محصول و سایر محصولات کاربردی آشنا بشیم.
گیاهان و سبزی های زیادی هستند که میشه حتی در فضای آپارتمانی و در مساحت کم هم کاشت و ازشون استفاده کرد.
شما هم میتونید از محصولاتی که خودتون در گلدان یا باغچه منزل کاشتید عکس بفرستید تا با بقیه اعضای خانواده پیشرو به اشتراک گذاشته بشه.

قرعه کشی و تعیین آموزگار برای هر کلاس

فرآیند قرعه کشی کلاس ها و تعیین آموزگاران کلاس های پایه چهارم، اول و دوره آمادگی با حضور تعدادی از والدین پیشرویی و کادر اداری پیشرو برگزار گردید. لازم به ذکر است کلاس بندی دانش آموزان بر طبق تاریخ تولدشان و به صورت سیستمی انجام شده است.

برداشت محصول برنج مزرعه پیشرو

           

امسال هم در مزرعه پیشرو شالیزار بر پا شد که پس از طی دوره ۳ ماهه، شالی های برنج به ثمر رسید و با تلاش همکار گرامی آقای احمدی نیا درو شد. حتما شما دوستان پیشرویی هم مثل ما منتظر بوده و اشتیاق به دیدن محصولات مزرعه پیشرو داشتید. در این فرصت خدای بزرگ و مهربان را شاکریم که نعمت هایی اینچنین پربرکت به ما می بخشد.

بازدید همکاران مدرسه آوای شیوا از آمل

        

بازدید همکاران آموزشی و اداری مدرسه آوای شیوا از شهرستان آمل و هم اندیشی و تبادل نظر با مدرسه پیشرو

ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و یارانش تسلیت باد‌

افتخار آفرینی پیشرویی ها در آزمون تیزهوشان

       

دانش آموزان تلاشگر پیشرویی آقایان "علیرضا عظیمی، حسین صمدی، ماهان نژادی" توانستند با برنامه ریزی درست و تلاش ستودنی در آزمون تیزهوشان سال تحصیلی جدید پذیرفته شده و به جایگاه شایسته ای در عرصه ی علم و دانش دست یابند. این پیروزی ارزشمند را به دوستان پرتلاشمان، خانواده های محترمشان و همه پیشرویی ها تبریک گفته و برای تک تک فرزندان ایران زمین، روزهایی خوش، سرشار از سلامتی، شادی و موفقیت از خداوند مهربان آرزومندیم. خداقوت

عید بزرگ غدیر بر همگان مبارک باد

عید سعید قربان مبارک باد

طرح تابستانه

با سلام و احترام؛ به اطلاع والدین گرامی می رساند این مدرسه در نظر دارد به منظور ایجاد فضایی با نشاط برای دانش آموزان و با هدف غنی سازی اوقات فراغت فرزندان دلبند پیشرو، کلاس های "طرح تابستانه" را با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری صحیح اجتماعی به مدت ۲ ماه در مدرسه برگزار نماید.

والدین گرامی می توانند با مشاهده جدول برنامه ها (ارسالی در کانال کلاسی شاد) اطلاعات کامل در رابطه با عناوین و نحوه برگزاری کلاس ها را مطالعه نموده و جهت ثبت نام دانش آموز خود در طرح تابستانه به آیدی ارسالی در ‌کلاس شاد پیام دهند.

⏳ مهلت ثبت نام: تا چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲

ستاد برگزاری طرح تابستانه "پیشرو"

باز هم افتخاری دیگر از دانش آموزان پرتلاش پیشرویی

دوستان خوبمون آقای محمدمهدی وکیل زاده در رشته "حفظ قرآن" و آقای محمدمهدی باقرزاده در رشته "قرائت قرآن"  موفق به کسب مقام برتر در مرحله شهرستانی مسابقات قرآنی گردیدند. ضمن عرض تبریک  و تقدیر از تلاش و همت این عزیزان، از خانواده های محترم باقرزاده و وکیل زاده هم بابت هدایت، حمایت و همراهی فرزندان دلبند پیشرو صمیمانه سپاسگزاریم.

کرم های ابریشم پیله بستند

این هم نتیجه ی طرح "پرورش کرم ابریشم"

ارزشیابی نوبت دوم با رویکرد "خانواده محور"

ارزشیابی نوبت دوم با رویکرد "خانواده محور" برای دانش آموزان دوره اول و دوم دبستان پیشرو با همکاری خانواده به عنوان "ناظر آموزشی" برگزار گردید. به این صورت که بسته ارزشیابی حاوی نمون برگ های ارزشیابی دروس در پاکتی پلمپ شده به خانواده(ناظر آموزشی) تحویل داده شد و مقرر گردید طبق برنامه امتحانی ارائه شده در ساعت مشخص ارزشیابی برگزار شده و پس از اتمام زمان تعیین شده، عکس نمون برگ دانش آموز برای معلم کلاس ارسال گردد. پس از پایان ارزشیابی دروس، بسته ارزشیابی در تاریخ مشخص توسط خانواده به مدرسه تحویل داده خواهد شد.

در این فرصت از همراهی و همکاری والدین محترم در راستای اجرای طرح" ارزشیابی خانواده محور" صمیمانه سپاسگزاریم.

مراحل رشد کرم های ابریشم

چند روز دیگه شمارش معکوس برای پیله بستن کرم ها شروع میشه

محصولات جدید مزرعه پیشرو

کاشت گیاه فلفل و گوجه در مزرعه پیشرو به همت همکار گرامی جناب آقای احمدی نیا

گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از همکاران

تجلیل از زحمات و تلاش های خالصانه آموزگاران و کادر اداری به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و تقدیم هدیه و لوح تقدیری به رسم یادبود به همکاران پیشرویی.

همچنین این روز را به همه پیشرویی ها به ویژه والدین محترم شاغل در عرصه تعلیم و تربیت تبریک و تهنیت می گوئیم. خدا قوت

کسب موفقیت در پویش ۵۹ ثانیه بهاری

کسب مقام برتر پویش "۵۹ ثانیه بهاری" توسط پیشرویی های عزیز آقای محمد باقرپور (کلاس دوم شجاعت) و آقای حسین رحمانی (کلاس سوم امیرکبیر) که در لیست منتخبین شهرستانی این مسابقه قرار گرفته اند را به خانواده بزرگ پیشرو تبریک گفته و برای این عزیزان پرتلاش و همه پیشرویی ها و همه فرزندان ایران زمین آرزوی موفقیت و سربلندی در عرصه های مختلف زندگی داریم. خدا قوت

مرحله نشاء مزرعه برنج

این هم مرحله نشاء مزرعه برنج پیشرو که با تلاش همکاران زحمتکش آقای احمدی نیا و خانم روشنی اجرا شد. در این مرحله سبزه های برنج با فاصله ای منظم در زمین کشاورزی کاشته می شود.

لیالی قدر و ایام عزاداری شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) گرامی باد

توت فرنگی های مزرعه ی پیشرو

بالاخره بعد از گذشت چند ماه بوته های سبز توت فرنگی، میوه های قرمز و تازه و خوشمزه ای رو به مزرعه پیشرو هدیه دادند. از خداوند مهربان و بزرگ به خاطر این نعمت های زیبا و خوشمزه سپاسگزاریم و آرزو می کنیم روزهای قشنگ و خوب در کنار هم بودن به زودی از راه برسه تا با هم از مشاهده این صحنه های قشنگ از نزدیک لذت ببریم.

طرح پرورش کرم ابریشم

با هدف آشنایی دانش آموزان با چگونگی پرورش کرم ابریشم، آشنایی با یکی از مشاغل و فعالیت های بومی محلی استان، توجه به مسئله کارآفرینی و.. به رسم هر سال با هماهنگی اداره توسعه نوغانداری استان مازندران، طرح پرورش کرم ابریشم در مدرسه آغاز شد. یکی از مهم ترین دستاوردهای این طرح توزیع  تعدادی کرم ابریشم بین دانش آموزان است که هر سال انجام شده و با طی شدن فرآیند نگهداری از کرم ابریشم و بستن پیله، دانش آموزان پیله ها را به مدرسه تحویل داده و درآمد حاصل از فروش پیله ها صرف کمک به نیازمندان می گردد.

(مراحل رشد ده روزه کرم های ابریشم در عکس به نمایش گذاشته شده است. گزارش سایر مراحل این طرح از طریق همین سایت منتشر خواهد شد)

گزارش تصویری عملکرد همکاران پیشرو در تهیه بسته آموزشی

با عنایت خداوند متعال و کوشش و زحمات ستودنی همکاران محترم و همچنین همراهی والدین گرامی، این سال تحصیلی متفاوت که البته با تجارب جدید آموزشی و مهارتی نیز همراه بود، با موفقیت به سرانجام رسید. فرآیند کلی تعلیم و تربیت که بر اساس اهداف و برنامه ریزی های از قبل صورت گرفته، در دبستان پیشرو اجرا شد، حاصل تفکر، تحلیل روش ها، برنامه ریزی درست، تلاش مجدانه و خالصانه همکاران و همراهی والدین عزیز بوده است. خداوند بزرگ و مهربان را شاکریم که این توفیق را نصیب خانواده پیشرو نموده و توانستیم این سال تحصیلی را در کنار فرزندان دلبند پیشرو به بهترین نحو به اتمام برسانیم.

در این مطلب مروری بر فرآیند تعلیم و تربیت دبستان پیشرو در سال تحصیلی 1400-1399 خواهیم داشت:


ادامه مطلب...

آماده سازی مزرعه پیشرو

آماده سازی مزرعه کوچک پیشرو برای شالیزار (کاشت برنج) به همت و تلاش همکار گرامی آقای احمدی نیا.
خداقوت

کسب مقام برتر آقای امیرعلی خیر خواه

کسب مقام برتر آقای امیرعلی خیرخواه از کلاس سوم امیرکبیر در مسابقات "دست ساخته های ورزشی و هنری" در سطح شهرستان

این موفقیت ارزنده رو به این دوست خوبمون و خانواده محترم خیرخواه تبریک میگیم و برای ایشون و همه گل پسرهای پیشرویی سلامتی، تلاشگری و موفقیت روزافزون رو آرزومندیم.

اطلاع رسانی مراحل ثبت نام

با سلام و احترام؛ ضمن سپاس از حسن اعتماد شما والدین گرامی که نسبت به پیش ثبت نام نوآموز آمادگی خود برای سال تحصیلی 1401-1400 در سایت مدرسه اقدام نموده اید، به اطلاع می رساند جهت ادامه فرآیند ثبت نام ( جلسه مصاحبه والدین، سنجش نوآموز، نصب اپلیکیشن مدرسه و سایر ملزومات... ) از طرف مدرسه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

سپاس از صبوری و همراهی شما  -  ستاد ثبت نام دبستان "پیشرو"

پیش ثبت نام آنلاین ویژه خانواده پیشرو

به اطلاع اولیای گرامی می رساند؛پیش ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی آتی (1401-1400) همانند سال قبل به شکل آنلاین و از   طریق مراجعه به سایت مدرسه (pishro-school.ir) با توجه به نکات زیر انجام خواهد شد:

1- زمان ثبت نام از تاریخ 1400/01/28  لغایت 1400/02/10 می باشد.

2- آن دسته از خانواده هایی که انتظارات مدرسه ( رعایت مقررات اعلامی، توجه به اطلاعیه ها و اقدام به موقع در زمان تعیین شده، پرداخت   منظم و به هنگام اقساط شهریه، حضور منظم دانش آموز در کلاس آنلاین و ارسال تکالیف، دریافت منظم بسته آموزشی هر ماه و...) را رعایت کرده   باشند کد پیش ثبت نام به صورت سیستمی برای آنان صادر می گردد که از طریق « اپلیکیشن همکلاسی » جهت انجام پیش ثبت نام ارسال می شود.

3- در صورت تمایل به ادامه تحصیل فرزندتان در این مدرسه، می بایست در تاریخ مقرر (1400/01/28 لغایت 1400/02/10) با مراجعه به   سایت مدرسه نسبت به پیش ثبت نام فرزندتان اقدام لازم را به عمل آورید. لازم به توضیح است که ثبت نام فرزندتان در صورت انجام به موقع تعهدات   مالی که در سایت مدرسه به اطلاع خواهد رسید، قطعی می شود.

4- عدم اقدام به موقع در انجام پیش ثبت نام آنلاین، انصراف از ثبت نام تلقی شده و از متقاضیان خارج از مدرسه پذیرش به عمل خواهد آمد    و هیچ حق اعتراضی برای خانواده لحاظ نخواهد شد.

5- برای آن دسته از دانش آموزانی که به علت عدم رعایت انتظارات مدرسه کد پیش ثبت نام سیستمی صادر و ارسال نگردید،     اولیای محترم ایشان در صورت تمایل می توانند فقط از تاریخ  1400/01/28  تا  1400/02/02  از طریق تماس تلفنی با مدیر هر   دوره، دوره اول  42207221  دوره دوم 42228757  علت را پیگیری نمایند.

 

نوروز ۱۴۰۰ بر خانواده بزرگ پیشرو مبارک

اعیاد شعبانیه مبارک

حس خوب آقا محمد ابراهیم

حس خوب آقا محمد ابراهیم حیدری از دریافت لوح تقدیر اداره آموزش و پرورش به عنوان منتخب مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی (در سال تحصیلی گذشته)

گامی بزرگ در مسیر انسانیت

به مناسبت خجسته میلاد مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام به اطلاع می رساند یک خانواده که در شرایط سخت و بدون سرپناه زندگی می کردند، توسط گروه خیریه مردم نهاد شناسایی شده و ساخت منزل برای این خانواده نیازمند در دست اقدام قرار گرفته و رو به اتمام است. خانواده های محترم و خیّر پیشرویی که همواره در طرح های نیکوکاری و خیرخواهانه مشارکت داشته و پیشقدم بوده اند، می توانند اقلام مورد نیاز زندگی (سالم و قابل استفاده) را از قبیل: ( فرش، موکت، پتو، ظروف آشپزخانه، لوازم برقی، تلویزیون، بخاری، یخچال، لباس و... ) تا روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۳ به مدرسه تحویل داده تا به دست این خانواده و یا در صورت فراوانی اقلام، به سایر خانواده های تحت پوشش مرکز خیریه هدیه شود.
عزیزان می توانند علاوه بر کمک به تهیه اقلام زندگی، در تهیه سبد کالا (مواد غذایی و خوراکی و...) مشارکت نمایند تا تقدیم این خانواده و سایر خانواده های نیازمند گردد.

بیائیم باز هم با وحدت و همدلی و با کمک های کوچک، گامی بزرگ در مسیر انسانیت و مهربانی برداریم و در این طرح خیریه و خداپسندانه شرکت نمائیم. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

ولادت امام جواد علیه السلام

ولادت امام محمد تقی حضرت امام جواد علیه السلام و ولادت با سعادت حضرت علی اصغر علیه السلام را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

در ادامه مطلب یکی از صفات بارز امام جواد علیه السلام را با هم ببینیم.


ادامه مطلب...

دوشنبه های پر مهر

دوشنبه های پر مهر طرحی است که گل پسرهای پیشرویی، دوشنبه های هر هفته در منزل اجرا می کنند و مبلغی را به عنوان صدقه به صندوق صدقات می اندازند.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

مناسبت های مذهبی ماه رجب

توزیع بسته ی آموزشی اسفند ماه

بسته‌ آموزشی اسفند ماه ( DVD تدریس ها + کاربرگ های ماه اسفند) آماده توزیع می باشد.
جهت دریافت بسته آموزشی می بایست یکی از روزهای سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۸ و چهارشنبه ۹۹/۱۱/۲۹ از ساعت ۸ تا ۱۲ در مدرسه حضور یابید. با توجه به شرایط موجود و محدودیت های جدید، تاکید می گردد فقط در زمان تعیین شده نسبت به دریافت بسته آموزشی اقدام نمائید. پس از این تاریخ، امکان حضور در مدرسه و تحویل بسته آموزشی به خانواده مقدور نمی باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک ضروری می باشد.

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

حلول ماه رجب

حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر علیه السلام را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

در ادامه مطلب نکاتی از زندگی امام محمد باقر علیه السلام را مطالعه فرمایید.


ادامه مطلب...

22 بهمن مبارک

۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد


ادامه مطلب...

جشنواره کودکان انقلاب

به مناسبت دهه فجر و جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شما میتونید آثار هنری خودتون رو در زمینه های مختلف زیر برای ما ارسال کنید:

نقاشی،طراحی،کاریکاتور،کاردستی(گل لاله)،خوشنویسی،متن: (چو ایران نباشد تن من مباد)،اجرای موسیقی (ای ایران ای مرز پر گهر) و لباهنگ (دابسمش) آهنگ (ایران فدای اشک و خنده تو) و...

 مهلت ارسال: چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه
 آیدی:  pishro_school@  

منتظر فیلم ها و عکس ها و فایل صوتی از هنرنمایی شما عزیزان هستیم

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها مبارک باد

سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و همچنین سالروز گرامیداشت مقام مادر و روز زن، را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تبریک و تهنیت عرض می نماییم. 

هواپیمای حامل امام به زمین نشست


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس هایی از انجام فعالیت های دانش آموزان در کانال ایتا و شاد  که به صورت روزانه ارسال می شود. 


ادامه مطلب...

وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها

فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

در ادامه ی مطلب، این بانوی گرامی را بیشتر و بهتر بشناسیم


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس های ارسالی دانش آموزان از انجام فعالیت های کانال ایتا و شاد


ادامه مطلب...

توزیع بسته آموزشی بهمن ماه

همزمان با توزیع بسته آموزشی بهمن ماه در روزهای دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۹ و سه شنبه ۹۹/۱۰/۳۰ ، مرحله آخر طرح کارآفرینی (تحویل کاردستی ها به خریداران) هم انجام و به لطف خداوند مهربان و همکاری خانواده های محترم، امسال هم این طرح هدفمند و موفقیت آمیز برای دانش آموزان پیشرویی برگزار شد.

خیرین مدرسه ساز

دانش آموزان پیشرویی همچون سالهای گذشته که در طرح های خیریه مشارکت خوبی داشتند، امسال هم پس از اطلاع رسانی در رابطه با طرح " آجر به آجر " در کانال های کلاسی مدرسه، از این طرح هم استقبال خوبی داشته و مشارکت نمودند.
در این فرصت از همراهی والدین دانش آموزان عزیز امیر علی غلامی، حسین رحمانی، ابوالفضل اسمعیلی، امیر رضا رجبی، پدرام صباغی، مهدی رزاقی، آریان محمدی، محمد سبحان بشارت لو، مانی احمدی، هانی عیسی نیا و امیر علی حسین زاده جهت حمایت فرزندان پیشرو در مسیر اجرای طرح های خیریه و تقویت روحیه نوع دوستی در بچه ها صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

29 دی روز هوای پاک

آقای هانی عیسی نیا سفیر سلامت و دانش آموز کلاس چهارم به مناسبت
۲۹ دی روز هوای پاک کلیپ بسیار جالب و آموزنده ای را  تهیه وارسال نمودند.

گزارش تصویری از عملکرد همکاران پیشرو در تهیه بسته آموزشی

دورنمایی از صفر تا صد مراحل تدوین بسته جامع آموزشی هر ماه (نشست هم پایه، سناریونویسی، تنظیم دستگاه ها و فضای آموزشی، ضبط فیلم، ویرایش فیلم ها، صداگذاری، دریافت خروجی، رایت DVD ، آماده سازی بسته آموزشی و..‌.) در ادامه مطلب...


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟

نمونه عکس های ارسالی دانش آموزان از انجام فعالیت های کانال ایتا و شاد


ادامه مطلب...

توزیع بسته ی آموزشی بهمن ماه

بسته‌ آموزشی بهمن ماه ( DVD تدریس ها + کاربرگ های ماه بهمن) آماده توزیع می باشد.
جهت دریافت بسته آموزشی می بایست یکی از روزهای دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۹ و سه شنبه ۹۹/۱۰/۳۰ از ساعت ۸ تا ۱۲ در مدرسه حضور یابید. با توجه به شرایط موجود و محدودیت های جدید، تاکید می گردد فقط در زمان تعیین شده نسبت به دریافت بسته آموزشی اقدام نمائید. پس از این تاریخ، امکان حضور در مدرسه و تحویل بسته آموزشی به خانواده مقدور نمی باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک ضروری می باشد.

طرح آجر به آجر

هدف از اجرای طرح ملی "آجر به آجر" آگاهی بخشی، اطلاع‌رسانی و گسترش فرهنگ مشارکت عمومی و بسترسازی برای جلب و جذب کمک‌های خرد مردمی است. در این طرح که با همراهی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و ادارات کل آموزش و پرورش استان‌های کشور در حال برگزاری است تاکنون بیش از ۱۷۰ هزار نفر از عموم مردم در این امر پسندیده مشارکت داشتند. پویش ملی "من‌ مادرم، بچه‌های ایران فرزند من" با هدف ساخت مدرسه دخترانه ابتدایی از ابتدای دی ماه آغاز شده و بنا دارد با استفاده از ظرفیت بانوان کشور به ساخت مدارس ایمن، برای دانش آموز کشور سرعت بخشد.

در این پویش هموطنان عزیز می توانند به ازا هر ۱۰,۰۰۰ ریال معادل یک اجر در ساخت توسعه، تعمیر و تجهیز مدارس استان مدنظر خود مشارکت کنند. همچنین این فرصت نیز فراهم شده است تا با پرداخت به ازا هر ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال یک کاشی یادبود بنام مادر، همسر، دختر یا دیگر عزیزان خود روی دیوار مدرسه برای همیشه به یادگار بگذارند.

راه های ارتباطی : 

شماره تماس   2 - 22242021 - 021                    شماره نمابر:  22685080 - 021  

پست الکترونیکی : info@mehremadrese.ir   

آدرس : تهران، شریعتی بعد از پل صدر ،خیابان میرزاپور پلاک 38      

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد

فرا رسیدن سالروز شهادت مظلومانه حضرت زهرا سلام الله علیها را خدمت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، شیعیان امیرالمومنین علیه السلام و خانواده ی پیشرو تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

 دوستان عزیزم پیشنهاد میکنیم در ادامه ی مطلب این انیمیشن کوتاه رو ببینید.


ادامه مطلب...

کسب مقام برتر آقای حسین رحمانی در پویش "احلی من العسل"

آقای حسین رحمانی دانش آموز پرتلاش کلاس سوم امیرکبیر موفق به کسب مقام برتر شهرستانی در پویش دانش آموزی "احلی من العسل" گردیدند. این موفقیت ارزشمند رو به حسین آقای عزیز و خانواده محترم رحمانی و همه پیشرویی ها تبریک گفته و برای همه فرزندان ایران زمین آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

طرح کارآفرینی- مرحله فروش کاردستی در فروشگاه مجازی

به لطف خدا و با همکاری خانواده بزرگ پیشرو، امسال هم طرح کارآفرینی دانش آموزی در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۲ و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی با موفقیت برگزار گردید. این بار اما فرصتی شد تا دانش آموزان با شیوه خرید و فروش در فضای مجازی و مزایا و احیانا محدودیت های موجود در آن آشنا شوند.

مراحل اجرای طرح کارآفرینی دانش آموزی:
انتخاب کاردستی به تناسب سن دانش آموزان هر پایه و سپس تهیه کلیپ آموزشی توسط معلم هنر مدرسه و ارسال در کانال هنر کلاس ها.
دانش آموزان با دیدن طرح پیش فرض و با استفاده از خلاقیت خود کاردستی هایی را آماده کردند و عکسی از آن به همراه شماره کارت برای معلم ارسال شد و سپس در روزی مشخص، کاردستی ها به مدرسه تحویل داده شد.
پس از این مرحله، بخش فروش مجازی کاردستی ها در شبکه شاد و کانال ایتا به مرحله اجرا درآمد.
با اطلاع رسانی قبلی به خانواده ها، همه در ساعتی مشخص در کلاس آنلاین حضور یافته و پس از مشاهده همه عکس ها، یکی از کاردستی ها را خریداری نمودند.
مراحل خرید:
- انتخاب کاردستی و هماهنگی با معلم
- دریافت شماره کارت(دانش آموز یا والدین) فروشنده کاردستی از معلم
- واریز مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به حساب فروشنده کاردستی (دانش آموز یا والدین)
- ارسال تراکنش واریزی موفق برای معلم توسط خریدار
- ارسال عکس تراکنش برای فروشنده توسط معلم

پس از پایان مرحله فروش، تراکنش دریافتی و مبالغ واریزشده به حساب والدین، در اختیار صاحبان اثر (دانش آموزان) قرار گرفته تا از نتیجه کار خود مطلع گردند.

***************

اهداف مرحله فروش مجازی طرح کارآفرینی:
- آشنایی دانش آموزان با فرآیند خرید و فروش مجازی و مراحل رایج
- توجه به موضوعِ (کیفیت بهتر = فروش سریع تر و بیشتر )
- آشنایی با مراودات مالی و خرید غیرحضوری (دریافت تراکنش واریزی)

قطعا اجرای این طرح به این شکل در وضعیت موجود، شور و هیجان و انگیزه جدیدی در بچه ها ایجاد کرد و تاثیرات مثبتی را هم به دنبال خواهد داشت.
سپاس از تک تک والدینی که در رشد و بالندگی فرزندان پیشرو همکاری لازم را با مدرسه داشته و همیشه همراه و حامی گل پسرهای عزیزمان بودند. خداقوت

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

ارزشیابی نوبت اول (دوره دوم)

با توجه به شرایط به وجود آمده و وضعیت موجود از شیوع بیماری کووید 19 و عدم امکان حضور دانش آموزان در مدرسه، ارزشیابی نوبت اول با عنوان "ارزشیابی خانواده محور" در مدرسه پیشرو برگزار گردید.
بدین صورت که سوالات هر کلاس، توسط آموزگاران طراحی و آماده شد و پس از تکثیر و دسته بندی در پاکتی مجزا به همراه بسته آموزشی دی ماه در تاریخ 99/9/25 در اختیار خانواده ها قرار گرفت.
همچنین برنامه امتحانی که از قبل توسط معاونین آموزشی تدوین گردید، به همراه سوالات ارزشیابی در اختیار ناظرین آموزشی(خانواده ها) قرار گرفت و طبق زمانبندی تعیین شده در تاریخ مشخص، این آزمون با نظارت خانواده (ناظر آموزشی) در منزل و در ساعت کلاس آنلاین برگزار گردید.
در این نوع ارزشیابی، امکان تصحیح سوالات توسط خانواده فراهم شد که پس از تصحیح، اوراق ارزشیابی را مجددا در پاکت قرار داده و در تاریخ 14 و 15 دی ماه به مدرسه تحویل دادند تا جهت بررسی توسط آموزگاران کلاس اقدامات لازم صورت پذیرد.

در این فرصت از همراهی و همدلی خانواده های محترم که در اجرای ارزشیابی عملکرد نوبت اول ما را یاری کردند سپاسگزاریم.

طرح کارآفرینی مرحله ی اول

دانش آموزان هنرمند پیشرویی با استفاده از فیلم های آموزشی توسط معلم هنر که در کانال قرار گرفته شده است، توانستند کاردستی های خود را در تاریخ 14 و 15 دی ماه به مدرسه تحویل دهند تا برای مرحله بعد که فروش آنلاین می باشد با دیگر دانش آموزان به رقابت بپردازند.

اطلاعات بیشتر در مورد طرح کارآفرینی در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

http://pishro-school.ir/portal/?pId=523&cId=6737&cmnt


ادامه مطلب...

به عشق حاج قاسم

مشارکت گل پسرهای پیشرویی در پویش بزرگ " به عشق حاج قاسم

در این طرح، دانش آموزان خوب مدرسه ی پیشرو کارهایی از قبیل نقاشی، خوشنویسی، طراحی، ساخت کلیپ، خواندن سرود و... را برای ما ارسال کرده اند که بخشی از آنها را به نمایش گذاشته ایم. جهت بازدید از کلیه ی آثار به کانال "مدرسه پیشرو" در شاد با هشتک #به_عشق_حاج_قاسم مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

از مدرسه ی مجازی چه خبر؟


ادامه مطلب...

اولین سالروز شهادت سردار سلیمانی

هر که را صبح شهادت نیست، شام مرگ هست       بی شهادت، مرگ با خسران چه فرقی می کند؟

فرا رسیدن اولین سالروز شهادت مظلومانه سردار پرافتخار اسلام، سرباز ولایت، سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری و خانواده ی پیشرو تسلیت عرض می نماییم. 

به عشق حاج قاسم

مشارکت گل پسرهای پیشرویی در پویش بزرگ " به عشق حاج قاسم

در این طرح، دانش آموزان خوب مدرسه ی پیشرو کارهایی از قبیل نقاشی، خوشنویسی، طراحی، ساخت کلیپ، خواندن سرود و... را برای ما ارسال کرده اند که بخشی از آنها را به نمایش گذاشته ایم. جهت بازدید از کلیه ی آثار به کانال "مدرسه پیشرو" در شاد با هشتک #به_عشق_حاج_قاسم مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب...

طرح جمع آوری درب بطری در منزل

فعالیت جمع آوری درب بطری در خانه توسط دانش آموزان پیشرویی که آخر هر هفته به مدرسه تحویل داده می شود.


ادامه مطلب...