درو شالی های مدرسه

بالاخره بعد از گذشت چندماه شالی های مزرعه کوچک پیشرو به بار نشست و توسط دانش آموزان و همکاران پیشرویی درو شد. عطر دل انگیز شالیزار و نمای زیبایی که داشت برای بچه ها خاطره ای دلچسب و جدید به ارمغان آورد.

در این فرصت از زحمات همکاران ارجمند آقای احمدی نیا و خانم مهدوی به جهت راه اندازی و رسیدگی به شالیزار صمیمانه سپاسگزاریم.


ادامه مطلب...

محصولات مزرعه پیشرو

یکی از محصولاتی که در باغچه کوچک پیشرو کاشته شده بود و به بار نشست این کلم زیباست.


ادامه مطلب...

تحویل پیله کرم ابریشم

کرم های ابریشمی که بچه ها به منزل برده بودند، پس از نگهداری و مراقبت توسط بچه ها، تبدیل به پیله شدند که دانش آموزان از این فعالیتشان عکس گرفته و برای ما ارسال کردند. 


ادامه مطلب...

بازدید علمی سال تحصیلی 97-96

دانش آموزان مدرسه پیشرو در طول کل سال تحصیلی 97-96 از پایه آمادگی تا ششم بر اساس مباحث درسی شان مجموعاً 73 بازدید علمی را تجربه کردند.

قلک ماهک

تعداد 256 عدد قلک ماهک بین دانش آموزان مدرسه پیشرو در ابتدای سال تحصیلی توزیع شد و در انتهای سال تحویل گرفته شد که از بین کل قلک ها مبلغ 8/102/000 تومان کمک برای کودکان سرطانی جمع آوری شد،جا دارد از تمامی خانواده های محترم دانش آموزان مدرسه پیشرو که در این امر خدا پسندانه شرکت کردند کمال تشکر و سپاسگذاری را داشته باشیم.

اطلاعیه ثبت نام تیزهوشان پایه ششم


مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، نحوه ورود دانش آموزان پایه هفتم به مدارس تیزهوشان را اعلام کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای، شرایط ثبت نام دانش آموزان داوطلب تحصیل در پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان سال 98-97  را اعلام کرد.
براین اساس؛ به منظور انتخاب دانش آموزان واجدشرایط، فرآیند سنجش هوش داوطلبان همزمان در سراسر کشور در تاریخ 5 مردادماه 97 انجام می شود واسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود، بنابراین متقاضیان می توانند از تاریخ  19 لغایت 24 خردادماه برای ثبت نام به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کنند.
براساس این گزارش؛ در راستای سیاست های جدید آموزش و پرورش، دانش آموزان برای موفقیت در این فرآیند هیچ نیازی به مطالعه منابع درسی و یا غیردرسی و یا شرکت در کلاس های تقویتی ندارند، بنابراین خانواده ها از هزینه­ کردن منابع خود دراین زمینه اجتناب کنند.
شایان ذکر است؛ چنانچه دانش آموزی قبلاً در مدارس غیردولتی ثبت نام شده باشد در صورت پذیرش در مدارس استعدادهای درخشان، انتقال وی  برای خانواده هیچ هزینه ای را در بر نخواهد داشت.

منبع : ​مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش

شب های قدر

با خودم میگفتم

که چگونه خواهی بخشید

این شکننده توبه های مکرر را

و نومید میشدم …

اما تو در جانم زمزمه کردی

که کریمی

و با کریمان کارها دشوار نیست …

التماس دعا

حال و هوای شالیزار مدرسه

مسابقات قرآن

رتبه های کسب شده در مسابقات قرآنی شهرستان:
حسین متدین . رشته اذان. مقام ممتاز
حسین متدین. رشته حفظ. مقام عالی
امیرعلی رنجبر. رشته حفظ. مقام عالی

کسب مقام برتر این دور از مسابقات رابه شما دانش آموزان عزیز تبریک گفته و آرزوی توفیقات روزافزون شما را در احیاء بصیرت و معرفت قرآنی درسایه الطاف بی دریغ الهی مسئلت داریم

پیام تبریک کسب رتبه های شهرستانی

کسب افتخار دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری شهرستان.

گروه تئاتر صحنه ای. رتبه اول شهرستان

دانش آموزان گروه تئاتر: پرهام زارع نژاد، پرهام باقرنژاد، سید محمدحسین سیدی، طاها عبداله پور، امیرعرشیا مومنی، رضا سیفی، محسن عابدی، آرین جانگیر، نیکان فیض، ماهان فیض، شایان اسلامی فرد، امیرحسین خلیلی و کوشان رضایی(موسیقی)

گروه سرود. رتبه دوم

دانش آموزان گروه سرود: رضا دانشور، امیرعرشیا مومنی، پرهام باقرنژاد، امیرحسین فرجی، محمدهانی عابدی، شایان اسلامی فرد، مانی افتخاری، امیرسام نوبخت، سانیار الهویی، امیرحسین خلیلی، ماهان فیض، نیکان فیض، آرین جهانگیر،

بازیگری. پرهام باقرنژاد. رتبه دوم

موسیقی. کوشان رضایی. رتبه اول

نقاشی با مدادرنگی. محمدصدرا عباسی. رتبه چهارم

اینک که بادستهای مهربان، عزم راسخ و ذهن خلاق در کوچه های دل، حدیث افتخار را سرودی و موفق به کسب رتبه درمسابقات شهرستانی شده اید،توفیق شما را در کسب درجات عالی ترا از خداوند سبحان خواستاریم.

ضیافت افطار

سپاس خالقی را سزاست که توفیق درک بهاری دیگر از هنگامه ضیافت وصل را نصیبمان ساخت .ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن  ماه خدا ،به همین مناسبت مراسم ضیافت افطار با حضور تمامی همکاران آموزشی و اداری و مدیریت محترم مدرسه پیشرو در روز یکشنبه مورخ97/3/6 برگزار گردید که جا دارد صمیمانه از جناب آقای عابدی و تمامی همکارانی که در برگزاری این مراسم با شکوه و به یاد ماندنی مساعدت کردند کمال تشکر و سپاسگزاری را داشته باشیم.


ادامه مطلب...

جعبه نگهداری کتاب کلاس اولی ها

با پایان سال تحصیلی 97-96 و با هدف نگهداری کتاب های درسی کلاس اول، جعبه ای تهیه گردید تا دانش آموزان عزیز کلاس اولی کتاب های خود را که پر از خاطرات شیرین و به یاد ماندنی است در آن به یادگار نگه دارند.در ضمن روز گرفتن کارنامه ها تحویل خانواده ها میشود.

جشن پایان سال

جشن پایان سال دانش آموزان اول تا ششم در تاریخ 1397/2/31 در جنگل و فضای باز برگزار شد،دانش آموزان یک روز با نشاط و پرانرژی همراه با بازی های مختلف گذراندند.


ادامه مطلب...

توزیع کرم ابریشم

کرم ابریشم بین تمامی دانش آموزان مدرسه توزیع شد. و تا زمان پیله بستن دانش آموزان موظفند از آن نگهداری کنند و تحویل مدرسه دهند.

بازدید از امام زاده محمد

کلاس اولی ها امروز یکشنبه 29 اردیبهشت از امام زاده محمد بازدید کردند،در این بازدید بچه ها از جاهای مختلف امام زاده دیدن کردن و سوالات خود را از آقای کاووسی و معلمان حاضر پرسیدند در این بازدید بچه ها وضو گرفتند و نماز خوانند.

جشنواره منتخبین مسابقات

به رسم هر سال مراسم تجلیل از دانش آموزانی که در طول سال تحصیلی 97-96 توانستند در مسابقات درون مدرسه ای و شهرستانی در بخش های ورزشی،فرهنگی،هنری،قرآنی و بهداشتی رتبه کسب کنند برگزار شد در این مراسم با حضور مدیریت محترم مدرسه پیشرو جناب آقای عابدی جوایز اهداء شد.


ادامه مطلب...

جلسه شورای معلمان

آخرین جلسه شورای معلمان در سال تحصیلی 97-96 با حضور تمامی معلمان و کادر اداری با محوریت مدیریت محترم مدرسه پیشرو جناب آقای عابدی در تاریخ 97/2/26 برگزار گردید

اردو داخل مدرسه ای

دانش آموزان پایه دوم همراه معلمانشان در مدرسه اردو برگزار کردند،در این اردو بچه ها لحظات شادی رو با بازی های مختلف همچون شطرنج و منچ برای خود رقم زدند

عبور از خیابان

دانش آموزان پایه سوم جهت بازدید از آموزشگاه تعلیم رانندگی در طول مسیر با نحوه عبور و مرور از خیابان و خط عابر پیاده و عبور از ریل قطار آشنا شدند و در همین حین دانش آموزان کلاس امیر کبیر بر روی ریل قطار تمرین حفظ تعادل کردند.

آشنایی با پروررش کرم ابریشم

با هدف آشنایی دانش آموزان با چگونگی پرورش کرم ابریشم و همچنین آشنایی با یکی از مشاغل و فعالیت بومی محلی استان مازندران ، با همکاری اداره توسعه ی نوغانداری استان مازندران مستقر در روستای آهنگر کلا ، کرم ابریشم به مدارس آورده شد.

حدود 22 هزار کرم ابریشم بسیار کوچک و تازه متولد شده به مدرسه منتقل شد و در تمامی کلاس ها ، کلیه دانش آموزان از نزدیک ضمن مشاهده کرم های ابریشم با نحوه تغذیه ، رشد و تبدیل شدن به پیله و پروانه و نخ ابریشم آشنا شدند.