محصولات مزرعه پیشرو

 مزرعه کوچک اما پربار پیشرو. کشت دوم برنج، جوانه زدن نهال های توت که در زمستان کاشته شده بودند، به بار نشستن بوته پنبه و... صحنه هایی زیبا را در این مزرعه به نمایش گذاشته است. انگار آمدن بهار مدرسه را نوید می دهد...

هنرمندان پیشرو

اجرای تئاتر صحنه ای توسط هنرجویان کلاس تئاتر طرح تابستانه، که در سالن اجتماعات مدرسه و با حضور خانواده های هنردوست این بچه ها برگزار شد.

بازدید از دبستان رضوانه فریدونکنار

بازدید از دبستان غیردولتی رضوانه فریدونکنار و حضور در جلسه شورای معلمان این دبستان و تبادل اطلاعات و ارائه راهکارها و رویکردهای اجرایی و عملکردی پیشرو.

تیزهوشان پیشرویی

دانش آموز کوشا و توانمند پایه ششم پیشرو، سانیار الهوئی عزیز در آزمون تیزهوشان سال تحصیلی جدید پذیرفته گردید. این موفقیت را به سانیار پرتلاش و خانواده محترم الهوئی و مجموعه پیشرو تبریک می گوئیم.

برداشت برنج از شالیزار مدرسه

امروز چهارشنبه ۹۸/۵/۹ محصولات مزرعه کوچک پیشرو به سرانجام رسید و برداشت برنج از شالیزار با کمک دانش آموزان صورت گرفت.


ادامه مطلب...

فروش پیله، کاغذ و درب بطری

آخرین تلاش دسته جمعی پسران پیشرو، در جهت جمع آوری کاغذ بازیافتی، درب بطری و تحویل پیله ها به مدرسه بود که از فروش حدود ۴۰ کیلو کاغذ، ۲۹۳ کیلو درب بطری و ۵ کیلو ۶۰۰ گرم پیله مبلغ ۱۵۴۲۰۰۰ تومان به دست آمد که صرف کمک به نیازمندان خواهد شد. از حمایت و همکاری خانواده های محترم پیشرویی در اجرای این طرح نیک، صمیمانه سپاسگزاریم. سلامت و پیروز باشید.

اردوی همکاران تیر ۹۸

اردوی تفریحی و طبیعت گردی ویژه همکاران پیشرو در روز سه شنبه ۹۸/۴/۴ با حضور جمعی از همکاران اداری و آموزشی برگزار گردید.

اردوی پایان سال ششمی ها

جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان پایه ششم در قالب اردوی یک روزه و در اردوگاه بادله شهرستان ساری برگزار شد. قطعا روزی شاد و به یادماندنی برای بچه ها رقم خورد، چرا که مسئولیت اجرای برنامه ها به عهده خودشان بود و همه در خلق این خاطره دلچسب برای یکدیگر نقش داشتند. در این فرصت از زحمات و تلاش های آقایان عرب، درویش خضری و پناهنده بابت همراهی و حضور در این برنامه و ثبت خاطرات دل انگیز برای پسران پیشرو سپاسگزاریم و برای این دانش آموزان عزیز و همه پیشرویی ها، آینده ای روشن و سرشار از تلاش و موفقیت آرزومندیم.


ادامه مطلب...

طرح تابستانه

کلاس های طرح تابستانه با برنامه های مختلف و متنوع از روز شنبه ۹۸/۴/۱ آغاز گردید. عناوین کلاس ها شامل: نقاشی، خوشنویسی، تئاتر، سفالگری، شطرنج، روبیک، رباتیک، کامپیوتر، ریاضی، هوش و استعداد تحلیلی، و ورزش می باشد.

فروشنده کوچک

به منظور افزایش سواد مالی و تقویت روحیه کسب و کار در دانش آموزان و با همکاری مجموعه بوستان کودک، طرحی ویژه فصل تابستان اجرا می گردد. به موجب این طرح که با اطلاع رسانی قبلی و دریافت معرفی نامه از مدرسه انجام شد، هر دانش آموز داوطلب می تواند یک روز به عنوان "کارآموز فروشندگی" همراه با برنامه های آموزشی متنوع، میهمان مجموعه بوستان کودک باشد.

عکس هایی از کارآموزی پسران پیشرو در این مجموعه را با هم می بینیم...


ادامه مطلب...

پیله ها رسیدند

پایان مرحله رشد کرم های ابریشم و تبدیل شدن به پیله ها که حاصل تلاش، مراقبت و مسئولیت پذیری دانش آموزان پیشرو بود. در این فرآیند تجربه ای جدید و هیجان انگیز نصیب پسران پیشرو گردید. مراقبت روزانه از یک موجود زنده، تهیه برگ تازه درخت توت، ایجاد فضای مناسب جهت رشد و پیله بستن کرم ها، و حتی گرفتن نخ ابریشم از پیله، ثمره تلاش این بچه ها را تماشایی تر کرده است.


ادامه مطلب...

ساخت فرستنده fm

بر اساس برنامه سالانه مدرسه و با هدف آشنایی دانش آموزان با ابزار فنی و افزایش توان مهارتی در آن ها، در کارگاه مدرسه  در ساعت هنر استفاده از دستگاه چسب حرارتی و هویه در دستور کار قرار گرفت. بر همین اساس دانش آموزان پایه ششم مدرسه، اقدام به مونتاژ کیت الکترونیک فرستنده FM کردند و پس از اتمام کار با صحبت کردن در فرستنده صدای خود را در رادیو شنیدند و بسیار لذت بردند.

 از راهنمایی های همکاران گرامی آقایان نجفی و قاسمیان و سرکار خانم حبیب پور سپاسگزاریم. خداقوت


ادامه مطلب...

جشنواره تجلیل از منتخبین مسابقات

جشنواره تجلیل از دانش آموزان منتخب مدرسه که در مسابقات فرهنگی، هنری، قرآنی و ورزشی در سطح شهرستان حضور پیدا کردند و همچنین دانش آموزانی که در مسابقات شهرستانی موفق به کسب مقام گردیدند، با حضور آقای عابدی در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد.

همیشه پرتلاش و هدفمند در مسیر موفقیت قدم بردارید... خداقوت

هدیه یادبود پایان سال

امسال هم با تمام اتفاقات خوب و پرفراز و نشیبش، و با کوله باری از خاطره و تجربه و لذت برای بچه ها، به پایان رسید و دفتر سال تحصیلی ۹۸_۹۷ به لطف خداوند و به سلامت و نیکی بسته شد.

آخرین روز مدرسه پر بود از صحنه هایی جالب و خاطره انگیز... آخرین بازی ها، آخرین برنامه صبحگاه، آخرین زنگ تفریح، و...

امیدواریم خانواده پیشرو و همه کودکان و نوجوانان ایران زمین، در صحت و سلامت و شادکامی تعطیلات خوبی را پیش رو داشته باشند.

این هم آخرین هدیه به عنوان یادبود این سال تحصیلی که به همه پسران پیشرو تقدیم شد... کتاب دوست همیشگی

جشن پایان سال

جشن پایان سال تحصیلی دانش آموزان پیشرویی، با هنرنمایی و اجرای خود دانش آموزان در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد. در این برنامه بخش هایی همچون، اجرای موسیقی، شعرخوانی، مسابقات مهیج، سرود، و... برای بچه ها به اجرا درآمد. در پایان هم دانش آموزان در کلاس ها پذیرایی شدند. همچنین هدیه ای برای دانش آموزان به عنوان یادبود پایان سال تحصیلی در نظر گرفته شده که در آخرین روز مدرسه تقدیم پسران پیشرو خواهد شد.


ادامه مطلب...

توزیع کرم ابریشم

کرم های ابریشم بین دانش آموزان پیشرویی توزیع شد تا ضمن آشنایی بیشتر با شغل نوغان داری، و تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان، با مراحل رشد و نگهداری، تغذیه و تبدیل کرم به پیله از نزدیک آشنا شوند. همچنین می بایست پس از تکمیل مرحله رشد، پیله ها را به مدرسه تحویل دهند.

افتخارآفرینی مهدی و اهورا

آقای مهدی حق گوی از کلاس دوم محبت و آقای اهورا انتظامی از کلاس اول ایمان در مسابقات کاراته موفق به کسب مقام و دریافت مدال های خوش رنگی شدند. برای مهدی جان و اهورای عزیز آرزوی موفقیت های روزافزون داریم. تبریک به خانواده های محترم حق گوی و انتظامی.

حسین و مدال خوشرنگش

آقای حسین صمدی دانش آموز کلاس چهارم دکتر چمران در مسابقات تیراندازی با کمان (جام رمضان) که در سطح استانی برگزار شد موفق به کسب مقام سوم گردید. این پیروزی را به حسین عزیز و خانواده محترم صمدی تبریک می گوئیم.

کارت اهداء عضو

در راستای اجرای طرح "ثبت نام و دریافت کارت اهداء عضو" چند عکس از دریافت کارت به دست ما رسید. از مشارکت و همدلی این والدین عزیز و همکاران پیشرو در این طرح نیک و خداپسندانه سپاسگزاریم.

نتایج مسابقات فرهنگی هنری شهرستان

دانش آموزان پرتلاش پیشرو در مرحله شهرستانی مسابقات فرهنگی هنری افتخار کسب نمودند...

شایان اسلامی فرد، از پایه ششم، رشته طراحی، رتبه دوم

بهنود اولادی، از پایه چهارم، رشته خوشنویسی، رتبه دوم

نیکان فیض، از پایه ششم، رشته موسیقی تئاتر، رتبه برتر

امیرحسین فرجی، از پایه پنجم، رشته بازیگری تئاتر، رتبه سوم

گروه سرود پیشرو، رتبه اول

امیرحسین فرجی، تکخوان سرود، رتبه برتر

آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای این پسران هنرمند و کوشا و همه پسران دوست داشتنی و پرتلاش پیشرو داریم. خداقوت