جشن قرآن پایه اول

دانش آموزان پایه اول، آغاز آموزش درس قرآن را در جمعی صمیمی در نمازخانه مدرسه دور هم جشن گرفتند. در این برنامه، بخش هایی شامل پخش کلیپ مرتبط کودکانه، جمع خوانی قرآن، شعرخوانی مربی، پذیرایی و... به اجرا درآمد و در پایان، کتاب های تزئین شده به بچه ها تقدیم شد.

بازدید پایه اول از خیابان

دانش آموزان پایه اول با توجه به درس های فارسی و علوم، جهت آشنایی با قوانین و نکات ایمنی تردد در خیابان، بازدید از کیوسک پلیس، مغازه ها، پل عابر، خط عابر پیاده و... از میدان طالقانی و خیابان تهران بازدید نمودند.


ادامه مطلب...

مهمانان مزرعه حیوانات

اولین مهمانان مزرعه حیوانات در پیشرو، مرغ های شاخدار بودند که توسط دانش آموز عزیز محمدامین رمضانی به مدرسه آورده شدند که تجربه اولین بار دیدن این پرندگان زیبا برای بچه ها بسیار جذاب و لذت بخش بود.

کارن و مدال خوشرنگش

مدال آوری کارن صادقی عزیز در مسابقات ورزشی در سطح کشور

جلسه مدیران مدارس دولتی

نشست هم اندیشی مدیران مدارس دولتی در سالن اجتماعات مدرسه

دوشنبه های پرمهر

دوشنبه های پرمهر و دستان پرسخاوت پسران پیشرو

روز جهانی کودک

دورهمی پسران گل پیشرو به مناسبت روز جهانی کودک، به همراه خانواده هایشان در پارک ولیعصر(عج). سپاس از خانواده هایی که فرصت تجربه این روز شاد و پرهیجان را برای بچه ها قائل شدند.


ادامه مطلب...

مدال های خوشرنگ پسران پیشرو

دانش آموزان پرتلاش پیشرویی، امیرعلی غلامی از کلاس سوم امیرکبیر و محمدارمیا نعمتی از کلاس اول ایثار، با مدال های خوش رنگشان به مدرسه آمدند تا شادی خود را با دوستان شریک شوند. تبریک به خانواده محترم ایشان و همه پیشرویی ها.

آمادگی ها در آتش نشانی

بازدید نوآموزان آمادگی از اداره آتش نشانی شهید کلامی با توجه به واحد کار درسی صورت گرفت.

بازدید پایه دوم از کتابخانه

بازدید دانش آموزان پایه دوم از کتابخانه و یادداشت برداری از کتاب های مرجع

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

حضور ماموران زحمت کش و محترم نیروی انتظامی در پیشرو و ذوق و شوق پسران پیشرو از تجربه نشستن در ماشین پلیس و به صدا درآوردن آژیر و... خاطره جذاب امروز بچه ها بود. سپاس فراوان از جناب سروان فرجی، پدر دانش آموز عزیز آرتین فرجی از کلاس سوم بوعلی سینا که در برنامه امروز حضور یافتند.

جشن عاطفه ها ۹۸

باز هم همدلی و مشارکت خانواده پیشرو، اتفاق بزرگی را رقم زد. این بار به مناسبت جشن عاطفه ها و کمک به دانش آموزان نیازمند و کودکان جا مانده از تحصیل، همگی دست به دست هم داده و با حضور و همراهی شایسته خود به حمایت از این طرح نیک و خداپسندانه برخاستید. چه خوب که به بهانه این برنامه، فرصت ابراز مهربانی و خلق خاطرات نیک توسط فرزندانمان را مهیا می سازیم.

به لطف خداوند و سخاوت شما عزیزان، امسال مبلغ ۳۵۶۵۸۰۰ تومان در مجموع دو ساختمان پیشرو، جمع آوری شد که پس از بررسی اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) به دانش آموزان محروم از رفاه آموزشی تقدیم خواهد شد. سلامت و پیروز باشید. خداقوت

برگزاری زنگ قرآن در نمازخانه

به منظور ایجاد فضای معنوی متناسب با درس قرآن و همچنین ایجاد انگیزه و تنوع در محیط آموزشی، هر هفته یک جلسه از درس قرآن هر کلاس، در نمازخانه مدرسه برگزار خواهد شد.

در برنامه امروز آماده سازی رحل های قرآن و پذیرایی با چای و شکلات توسط خود بچه ها صورت گرفت که تجربه کلاسی جذاب و جالب برای بچه ها رقم خورد.

روز آتش نشان

حضور ماموران زحمت کش آتش نشانی در هر دو ساختمان پیشرو

به مناسبت هفته گرامیداشت آتش نشانی

منتخبین جشنواره جابر بن حیان

آقایان مانی افتخاری، سپهر غلامی و کیارش قبادی دانش آموزان گل پایه ششم پیشرو در سال تحصیلی گذشته، که در جشنواره جابربن حیان شرکت داشتند، موفق به کسب مقام برتر در این مسابقات گردیدند. این پیروزی را به این پسران پرتلاش و خانواده های محترمشان تبریک می گوئیم. خداقوت

جشن آغاز سال تحصیلی

سال تحصیلی جدید با حضور پر از مهر و برکت پسران گل پیشرو، آغاز شد. مهرتان مبارک...


ادامه مطلب...

نشست مدیران

نشست جمعی از مدیران مدارس دولتی در مدرسه پیشرو

جلسه شورای معلمان

اولین جلسه شورای معلمان در سال تحصیلی جدید با حضور همه ی همکاران اداری و آموزشی ساختمان های دوره اول و دوره دوم پیشرو، در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید.

محصولات مزرعه پیشرو

 مزرعه کوچک اما پربار پیشرو. کشت دوم برنج، جوانه زدن نهال های توت که در زمستان کاشته شده بودند، به بار نشستن بوته پنبه و... صحنه هایی زیبا را در این مزرعه به نمایش گذاشته است. انگار آمدن بهار مدرسه را نوید می دهد...

هنرمندان پیشرو

اجرای تئاتر صحنه ای توسط هنرجویان کلاس تئاتر طرح تابستانه، که در سالن اجتماعات مدرسه و با حضور خانواده های هنردوست این بچه ها برگزار شد.