جشن پایان سال

جشن پایان سال تحصیلی دانش آموزان پیشرویی، با هنرنمایی و اجرای خود دانش آموزان در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد. در این برنامه بخش هایی همچون، اجرای موسیقی، شعرخوانی، مسابقات مهیج، سرود، و... برای بچه ها به اجرا درآمد. در پایان هم دانش آموزان در کلاس ها پذیرایی شدند. همچنین هدیه ای برای دانش آموزان به عنوان یادبود پایان سال تحصیلی در نظر گرفته شده که در آخرین روز مدرسه تقدیم پسران پیشرو خواهد شد.


ادامه مطلب...

توزیع کرم ابریشم

کرم های ابریشم بین دانش آموزان پیشرویی توزیع شد تا ضمن آشنایی بیشتر با شغل نوغان داری، و تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان، با مراحل رشد و نگهداری، تغذیه و تبدیل کرم به پیله از نزدیک آشنا شوند. همچنین می بایست پس از تکمیل مرحله رشد، پیله ها را به مدرسه تحویل دهند.

افتخارآفرینی مهدی و اهورا

آقای مهدی حق گوی از کلاس دوم محبت و آقای اهورا انتظامی از کلاس اول ایمان در مسابقات کاراته موفق به کسب مقام و دریافت مدال های خوش رنگی شدند. برای مهدی جان و اهورای عزیز آرزوی موفقیت های روزافزون داریم. تبریک به خانواده های محترم حق گوی و انتظامی.

حسین و مدال خوشرنگش

آقای حسین صمدی دانش آموز کلاس چهارم دکتر چمران در مسابقات تیراندازی با کمان (جام رمضان) که در سطح استانی برگزار شد موفق به کسب مقام سوم گردید. این پیروزی را به حسین عزیز و خانواده محترم صمدی تبریک می گوئیم.

کارت اهداء عضو

در راستای اجرای طرح "ثبت نام و دریافت کارت اهداء عضو" چند عکس از دریافت کارت به دست ما رسید. از مشارکت و همدلی این والدین عزیز و همکاران پیشرو در این طرح نیک و خداپسندانه سپاسگزاریم.

نتایج مسابقات فرهنگی هنری شهرستان

دانش آموزان پرتلاش پیشرو در مرحله شهرستانی مسابقات فرهنگی هنری افتخار کسب نمودند...

شایان اسلامی فرد، از پایه ششم، رشته طراحی، رتبه دوم

بهنود اولادی، از پایه چهارم، رشته خوشنویسی، رتبه دوم

نیکان فیض، از پایه ششم، رشته موسیقی تئاتر، رتبه برتر

امیرحسین فرجی، از پایه پنجم، رشته بازیگری تئاتر، رتبه سوم

گروه سرود پیشرو، رتبه اول

امیرحسین فرجی، تکخوان سرود، رتبه برتر

آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای این پسران هنرمند و کوشا و همه پسران دوست داشتنی و پرتلاش پیشرو داریم. خداقوت

مهمان های مزرعه پیشرو

مهمان های مزرعه پیشرو

ویلچر رسید!!

بالاخره تلاش، همت و اراده ی خانواده بزرگ پیشرو نتیجه داد و با حس رقابتی که بین کلاس ها و دانش آموزان هر دو ساختمان ایجاد شد، درب بطری های جمع آوری شده به حدنصاب رسید و درب بطری از مدرسه رفت و ویلچر آمد! پس از تهیه ویلچر و مشاهده شوق دانش آموزان از به ثمر نشستن تلاششان، ویلچر تهیه شده به نیازمندان تحویل داده شد. در این فرصت از حمایت، همکاری و همراهی خانواده های محترم، همچنین از همکاری و مساعدت مجموعه "بوستان کتاب" در اجرای این طرح نیک و فرهنگ سازی کمک به همنوع و تقویت روحیه صبر و تلاش در دانش آموزان صمیمانه سپاسگزاریم. خداقوت

کرم ابریشم

به منظور آشنایی دانش آموزان با مراحل رشد، تغذیه و نگهداری کرم ابریشم، همچنین با هدف معرفی یکی از مشاغل و فعالیت بومی محلی استان مازندران، و با همکاری اداری نوغان داری، کرم های ابریشم تازه متولدشده تهیه و در کلاس ها به نمایش گذاشته شد. در حین مشاهده سوالاتی از سمت دانش آموزان درمورد پیله بستن و تبدیل شدن کرم ها به پروانه مطرح شد که به آنها پاسخ داده شد.

بازدید پایه پنجم از پارک شهید ابراهیمی

بازدید دانش آموزان پایه پنجم از پارک شهید ابراهیمی که به منظور به دست آوردن حجم اشکال هندسی در محیط (درس ریاضی ) صورت گرفت.

نکته بسیار جالبی که در این بازدید اتفاق افتاد این بود که پرهام هاشمی عزیز  از شخصی که درحال جمع آوری بطری های پلاستیکی بود خواست تا درب بطری ها را جهت جمع آوری در مدرسه به ایشان بدهند. 

افتخارآفرینی پسران پیشرویی

آقای محمدمهدی محمودی از کلاس سوم زکریای رازی با شرکت در مسابقات بین المللی شطرنج "قائم کاپ" در رده سنی ۸ سال موفق به کسب مقام قهرمانی گردید.

همچنین دانش آموز کلاس سوم امیرکبیر، آقای امیررضا سلطان محمدی در مسابقات تکواندو در سطح شهرستان ساری به مدال نقره دست یافت.

برای این دو پسر ورزشکار و پرتلاش آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون داریم.

جشن روز معلم

مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم با همت و تلاش اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدرسه و نمایندگان کلاس ها، همچنین با مشارکت خانواده های محترم در روز شنبه ۹۸/۲/۱۴ با حضور دانش آموزان هر دو ساختمان برگزار شد و از همه کارکنان آموزشی، اداری و خدماتی تجلیل و قدردانی به عمل آمد. پسران پیشرو هم با تلاوت قرآن، اجرای سرودی بسیار زیبا،  اجرای موسیقی و... در پیشبرد برنامه نقش بسزایی داشتند. از این فرصت استفاده می کنیم و از اعضاء محترم انجمن مدرسه و همه نمایندگان عزیز که در برپایی این جشن و تمهید مقدماتش حضور داشتند صمیمانه سپاسگزاریم. پیروز و سربلند باشید...


ادامه مطلب...

اردوی دانش آموزان ساختمان ۲ در دهکده زمزم

دومین نوبت از اردوی تفریحی به دهکده توریستی زمزم ویژه دانش آموزان ساختمان ۲ و در روز پنجشنبه ۹۸/۲/۱۲ برگزارشد. در این اردو هم دانش آموزان طبق برنامه ریزی هایی که از قبل صورت گرفت، به نوبت سوار اتوبوس دریایی شدند و از فضای سرسبز و دلچسب سد زمزم دیدن نمودند. سپس در بازی هایی که طراحی شده بود به صورت گروهی قرارگرفته و روز شاد و خاطره انگیزی را برای خود و دوستانشان ساختند.

فرصت را غنیمت شمرده و از تک تک همکاران زحمت کش حاضر در این اردو، به ویژه آقای عرب و خانم علی نیا در اجرای هرچه تمام تر این برنامه تفریحی برای گل پسرهای پیشرو سپاسگزاریم. همگی خداقوت


ادامه مطلب...

فربد و نقاشی های قشنگش

نمایشگاه نقاشی فربد گوران دانش آموز پرتلاش و هنرمند کلاس اول

شالیزار سبز پیشرو

شالیزار پیشرو با نشا و کاشت شالی برنج به رنگ سبز درآمد و نگاه های پر از سوال و سراسر شوق بچه ها را به خود جلب کرد. نشاکاری توسط همکار زحمتکش آقای احمدی نیا انجام شد و آقای محمدی به سوالات بچه ها در این رابطه پاسخ دادند. از این دو همکار گرامی بابت کمک به کسب تجارب جدید برای پسران پیشرو متشکریم.

اردوی دهکده توریستی زمزم

اردوی تفریحی دهکده توریستی زمزم و سفر با اتوبوس دریایی در روز سه شنبه ۹۸/۲/۱۰ برای دانش آموزان پایه های آمادگی، اول و دوم برگزار شد و یک روز به یادماندنی و خاطره ای دلچسب برای پسران گل ساختمان ۱ پیشرو رقم خورد. مشاهده صحنه هایی جالب در این اردو همچون جمع آوری درب بطری های آب معدنی، جمع آوری زباله های تولیدشده، حرکت با صف های منظم، هماهنگی در بازی های گروهی و... را می بایست به فال نیک گرفت و تک تک پسران پیشرو را تحسین نمود.

در این فرصت از تلاش و دقت نظر همه همکاران خوبم در برگزاری این اردوی تفریحی و خلق روزی شاد برای بچه ها صمیمانه سپاسگزارم. خداقوت


ادامه مطلب...

اهداء عضو


ادامه مطلب...

آماده سازی شالیزار ۹۸

طرح برپایی "شالیزار" به منظور آشنایی دانش آموزان با مراحل کاشت برنج، فضای شالیزار و کشاورزی استان، آغاز شده که بخشی از باغچه پیشرو به اجرای این طرح اختصاص یافت. در این فرصت از همت و تلاش همکار گرامی جناب آقای احمدی نیا، به جهت آماده سازی زمین برای کشت شالی های برنج سپاسگزاریم.

جلسه توجیهی آمادگی نوبت دوم

جلسه توجیهی ویژه دومین گروه از والدین نوآموزان آمادگی سال تحصیلی جدید در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱/۲۶ در سالن اجتماعات مدرسه برگزار شد. در این فرصت از حضور به موقع و منظم والدین در این جلسه و جلسه قبل سپاسگزاریم.

بازدید پایه سوم

کلاس سومی ها به منظور آشنایی با ریشه، ساقه، برگ و... به باغ میوه رفتند و با گیاهان و درختان مختلفی آشنا شدند و به مشاهده تفاوت هر یک از اجزای گیاهان و درختان موجود در باغ پرداختند.